Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Need for Speed Shift 2 Unleashed

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 13:33:39
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Need for Speed Shift 2 Unleashed

 

AÇIKLAMA

Yarış oyunları arasında oldukça beğenilen SHIFT 2 Unleashed ile bugüne kadarki en fiziksel yarış deneyimini sunmak için piste geri dönüyor.

Sürücü Savaşının gerçekte nasıl bir şey olduğunu hissedin, 200mph giden tekerleğin arkasında olmanın fizikselliğini ve acımasızlığını yakalayan eşsiz bir yarış deneyiminde.

Korkutucu derecede otantik fizik ve pistlerin ve arabaların bozulması, heyecan verici gece yarışı ve kask kamera ile birlikte göze çarpan bir hız hissi sizi harekete geçirir. Her çizgiyi hissedin, çarpın ve bitiş çizgisine giden all-out dövüşünde yakın.

SHIFT 2 Unleashed, gerçekçi yarış için çıtayı ayarlar ve çığır açan otantik bir deneyim ile yarış gününün tüm heyecanını ve coşkusunu yaşar.

Geliştirilmiş yarış deneyimini yaşayın ve iç sürücünüzü serbest bırakın.

Özellikler

Bir sonraki daldırma seviyesi – Eşi görülmemiş birinci şahıs yarış gerçekliği, kokpit içi titreşimleri, gerçekçi sürücü hareketlerini ve baş döndürücü kazaların etkisini deneyimlemek için doğrudan sürücü koltuğuna oturtmanızı sağlar.
Gerçek Gerçekçi Yarış – SHIFT 2 Unleashed, gerçek ve gerçekçi arabaları, sürücüleri ve pistleri içeren gerçek ve gerçekçi, dinamik çarpışma fiziği ve gerçek gerçekçi arabaları sunarak yarış simülatörü türünü yeniden tanımlıyor.
Autolog’lu Oyunu Değiştir – Oyununuzu her zamankinden daha da ileri götürün, yarış kariyerinizin neredeyse her yönünü (çevrimiçi olarak, arkadaşlarınızla, çevrimiçi olarak, resimler, videolar ve daha fazlası) birbirine bağlamanızı ve paylaşmanızı sağlar. Arkadaşlarınızın oyun içi aktivitesine dayanarak yeni zorluklar yaşayın ve hem çevrimdışı hem de çevrimiçi rekabeti artırın.
Şaşırtıcı Kariyer Derinliği ve Çeşitliliği – FIA GT1 Dünyası ve GT3 Avrupa Şampiyonları olurken kendi kişisel yarış tarzınıza uygun yolu seçin, yeni deneyimlerin kilidini açın ve dünyanın en iyi sürücülerine birden fazla disiplinde meydan okuyun.
Gösteri için Özelleştirin veya Kazanmak İçin Özelleştirin! – Dünyanın en seçkin yüksek performanslı otomobillerini motordan gövdeye, süspansiyona ve daha birçok özelleştirme için neredeyse sınırsız seçenekle gerçekten kendinize ait bir şeye dönüştürün.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP (Service Pack 3) or Windows Vista (Service Pack 1) / Windows 7
CPU: Intel Core2 Duo 1.6 GHz or faster
RAM: 1 GB for XP; 1.5 GB for Vista/7
HDD: 6 GB free disk space
Ekran Kartı: 256 MB Graphics Memory
Ses Kartı: DirectX 9 Compatible
DirectX: Version 9.0c

GÖRSELLER & VİDEO

Need for Speed Shift 2 UnleashedNeed for Speed Shift 2 UnleashedNeed for Speed Shift 2 Unleashed

 

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):
Oyunu indirmek için tıklayın.

 
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir