Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Need for Speed Shift

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 13:44:42
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Need for Speed Shift full indir 1.jpg

 

AÇIKLAMA

Need for Speed SHIFT, gerçek sürücünün deneyimini gerçek dünya fiziği, piksel mükemmel araba modelleri ve çok çeşitli otantik yarış pistleriyle birleştiren ödüllü bir otantik yarış oyunudur. Need for Speed Shift, oyuncuları farklı bir yöne götürür ve üst düzey performanstaki araba kullanmanın gerçek hissini kopyalayan bir simülasyon deneyimi yaratır.

Oyuncular, algılamaya dayalı G kuvvetlerinin algılanması, kokpit görünümünün aşırı gerçeği ve acımasız deneyimin bir araya gelmesiyle, kontrolün kenarındaki bir arabayı yarışın yüksek, visseral, yoğun, atletik deneyimine itiyorlar. birinci kişi kazası dinamiği. Hız İhtiyacı SHIFT, her bir etkiyi, iz yüzeyindeki her değişikliği ve her bir kenarı zorladığınız her kavrama parçasını hissetmenizi sağlayan, fizik tabanlı doğru bir sürüş modeline sahiptir.

Gerçek Sürücü Deneyimi – Çeşitli görsel ipuçları, sürücünün kafa hareketi, atalet ve G kuvvetlerini taklit eden üç boyutlu bir HUD içeren gerçek sürücünün deneyimini sunar. Alan derinliği ayrıca otomobilin hızına göre de ayarlanır; bu nedenle, araç yüksek hızlarda giderken perspektif, aracı / kokpiti odağın dışına çıkaran mesafeye kayar.

Sürücü Profili – Ne tür bir şoförüsünüz? Sürücü profili, oyuncunun evrimini olaydan etkinliğe yarış sürücüsü olarak izler. Bu sistem, bir sürücünün pist üzerindeki kişiliğinden, başarı oranından ve özel olarak tasarlanmış bir kariyer ve oyun deneyimi oluşturmak için hepsi birlikte bir araya getirilen profil puanları ve rozetlerinden oluşur. Sürücü profili tüm modlarda yaygın: kariyer ve çevrimiçi.

Dinamik Çarpma Etkisi – Oyuncu statik bir nesneye veya rakip arabaya çarptığında, oyuncu ‘hasar alıyor’ gibi hissedecektir. Görsel ve işitsel efektlerin bir kombinasyonu oyuncuyu şaşırtmaz ve yarışı kısa bir süre bozar.

Tam Kişiselleştirme – Hız İhtiyacı SHIFT, oynatıcının otomobil performansının ve stilinin her yönünü uyarlamasını sağlayan kapsamlı bir kişiselleştirme seçeneği sunar. Yükseltmek için aracın altına gidin ve performansını artırmak için aracınızı ayarlayın. Görsel kişiselleştirme sistemi, oyuncuların hem dış görünüşünü kişiselleştirmelerini hem de kendi stillerini ve tercihlerini yansıtmak için içini kandırmalarını sağlar.

Foto-Gerçekçi Otomobiller ve Pistler – Pagani Zonda F, Audi RS4 ve Porsche 911 GT3 RSR dahil olmak üzere 70’e yakın lisanslı araç bulunmaktadır. Willow Springs ve Laguna Seca gibi 15’ten fazla gerçek dünya lokasyonunun yanı sıra Londra ve Tokyo şehir merkezi gibi kurgusal devreler de var.

Gelişmiş AI Gelişmiş bir AI sistemi, rakiplerinizin her zamankinden daha heyecan verici olduğu anlamına gelir. AI rakipleri oyuncunun saldırganlığına ve genel sürüş becerisine göre tepki verecek ve performans gösterecek, böylece tüm yetenek kümeleri için yarış deneyimleri yaratacak
– Dinamik Kaza Etkisi – Oyuncu statik bir nesneye veya rakip arabaya çarptığında, oyuncu onlar gibi hissedecektir

 

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP (Service Pack 3) veya Windows Vista (Service Pack 1) / Windows 7
İşlemci: Intel Core™2 Duo 1.6 GHz veya daha hızlısı
RAM: XP için 1 GB, Vista ve Windows 7 için 1.5 GB
Boş Disk Alanı: 6 GB
Ekran Kartı: Pixel Shader 3.0* destekli 256 MB.

GÖRSELLER & VİDEO
 

Need for Speed Shift full indir 2.jpgNeed for Speed Shift full indir 3.jpgNeed for Speed Shift full indir 4.jpg

 

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):
Oyunu indirmek için tıklayın.

 
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir