Need for Speed Shift


AÇIKLAMA

Need For Speed, şimdiye kadarki en sevilen ve en başarılı sürüş oyunlarından birisidir, ancak ipucu adında olan NFS Shift – yeni bir radikal yön aldığı için, bildiğiniz her şeyi unutabilirsiniz. Büyümüş olduğunu iddia edebilirsiniz – sokaklardan Spa, Donington ve Laguna Seca gibi efsanevi yarış pistlerine (sokak devreleri olmasına rağmen) taşındı ve size pilot drool şansı veriyor Zonda ve Koenigsegg CCX gibi endüstriyel makineler.

Oyunda bir Kariyere başladığınızda vurgudaki değişiklik hemen ortaya çıkıyor: Görünürde bir polis arabası yok, ancak bunun yerine NFS Shift, sizi bir BMW 3 serisine koyarak ve sizi kısa bir yarışa bırakarak sürüş becerilerinizi değerlendiriyor efsanevi Markalar Hatch’in görkemli ayrıntılı bir yeniden yapılanması etrafında. Bir araba satın alın ve anında beş yarış arasından seçim yapabilirsiniz. Başlangıçta size çarpıcı gelen, şimdi NFS’nin ünlü kokpit görünümünden en çok zevk alan çarpıcı, mega-keskin grafikler, şimdi dilenci ayrıntılara dikkat çekiyor.

Hızla karmaşık olan ancak sizin lehinize çalışmak için akıllıca tasarlanmış olan Need For Speed ​​Shift’in Kariyer Modunun yapısını çabucak takdir edersiniz. Oyunda ilerlemek için, podyumda bitirmek için verilen yıldızları kazanmanız gerekir (bir galibiyet için üç yıldız vb.), Aynı zamanda her yarışta Profil Puanları için eşikleri geçmek için. Profil Puanları sürüşünüzün iki karşıt yönü için verilir: saldırganlık ve hassasiyet ve bunlar arasındaki denge sürüş tarzınızı tanımlar. Bu sistem zekice çalışıyor, çünkü gerçek hayatta kaşlarını çatacak sürüşe düşkün olduğunuz için ödüllendiriliyorsunuz, örneğin rakipleri pistten çıkarmak veya dört tekerlikli slaytlar. Ancak kendilerini tomurcuklanan profesyoneller olarak hayal edenler şüphesiz saldırganlıktan daha fazla puan kazanmak isteyeceklerdir.

Dünyanın en egzotik otomobillerinde yarıştığınız oyunun iki serisi zirvesi olan NFS Live World Tour’a gitmeden önce müzakere etmek için dört Seviye var – belirtilen sayıda yıldız toplamak için Seviyelerinizi yukarı taşımak için . Ve Profil Puanlarınız, bir sürücü olarak en üst Seviye 50’ye çıkmanıza izin verir. Her seviye atladığınızda sponsorluk, yeni jantlar ve vinil gibi ödüller kazanırsınız ve ekstra yarışlara davet edersiniz.

NFS Shift, en hızlı turu yayınlamak için belirli bir süre aldığınız düz Yarışlar, Zaman Saldırıları – Eliminators, Drift etkinlikleri, Sürücü Düelloları – iki arabadan birini seçtiğiniz ve diğerini üç yarıştan daha fazla yenmeniz gereken – Dayanıklılık yarışlar, üretici yarışlar – pistteki herkese özdeş bir araba verdiğiniz – ve sunulan yıldızları kapmak için yenmek için üç hedef süreniz olan Hot Laps. Yol boyunca bol miktarda Davet Etkinliği kazanırsınız ve Kariyer Modunda siz ve Arkadaşlarınızın her etkinliğin kime ait olduğunu görebilirsiniz. NFS Shift’in çevrimiçi olarak büyük bir çekiliş olacağından emin olabilirsiniz: Yarışlarda, Zaman Saldırılarında ve Sürüklerde sekiz oyuncu yarışabilir.

Çantalar ile gerçekçi kullanımda faktör, rakip sürücülerin oyun yoluyla istikrarlı bir şekilde gelişmesini sağlayan ve hem mekaniklerin hem de kaportanın özelleştirilmesi ve şimdiye kadarki en eksiksiz, en iyi yapılandırılmış ve en iyi görünümlü yarış oyununa sahip olmanız gerekenler Bir sonraki Lewis Hamilton ya da arcade tarzı yarışçıları tercih etme hevesli bir amatör olan ciddi bir benzin başı. Shift ile Need For Speed ​​aynı anda birkaç vites yükseltti.

Need for Speed ​​SHIFT, gerçek sürücü deneyimini gerçek dünya fiziği, piksel mükemmel araba modelleri ve çok çeşitli otantik yarış pistleriyle birleştiren yepyeni bir simülasyon yarış IP’sidir. Hız İhtiyacı SHIFT, üst düzey performanslı otomobillerin gerçek sürüş hissini taklit eden bir simülasyon deneyimi yaratmak için oyuncuları farklı bir yöne götürür. Oyuncular, algılamaya dayalı G-kuvvetlerinin kombinasyonu, kokpit görüşünün hiper gerçekliği ve birinci şahıs çökmesi dinamiği. Hız İhtiyacı SHIFT, kendinizi kenara iterken her etkiyi, palet yüzeyinin her değişikliğini ve her kavrama ucunu hissetmenizi sağlayan doğru, erişilebilir bir fizik tabanlı sürüş modeline sahiptir.

Hız İhtiyacı SHIFT, Slightly Mad Studios tarafından Black Box ve EA Games Europe’da kıdemli başkan yardımcısı Patrick Soderlund ile birlikte geliştiriliyor. Biraz Mad Studios, büyük beğeni toplayan oyunlar GT Legends ve GTR 2 üzerinde çalışan geliştiriciler ve tasarımcıları içeriyor.

– Gerçek Sürücü Deneyimi Çeşitli görsel ipuçları, sürücü kafa hareketini, ataleti ve G kuvvetlerini taklit eden üç boyutlu bir HUD dahil gerçek sürücü deneyimini sunar. Alan derinliği aynı zamanda aracın hızına göre ayarlanır

– Böylece araba yüksek hızlarda seyahat ederken perspektif, otomobil / kokpiti odaktan uzaklaştıran mesafeye kayacak

– Geliştirilmiş AI Gelişmiş bir AI sistemi, yarışlarınızın hiç olmadığı kadar heyecan verici olduğu anlamına gelecektir. AI rakipleri oyuncunun saldırganlığına ve genel sürüş becerisine göre tepki verecek ve performans gösterecek, böylece tüm beceri setleri için yarış deneyimleri oluşturacak

– Dinamik Çarpışma Etkisi – Oyuncu statik bir nesneye veya rakip araca çarptığında, oyuncu sanki


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri
Pentium 4 3.2 GHz (3.4 GHz for Vista)
1 GB Bellek (2 GB Vista)
Graphics card with 256MB of RAM support Pixel Shade 3 (PCI-Ex)
Sound Card compatible with DirectX 9.0c
10GB free hard disk space
Windows XP SP3 or Vista SP1
8x DVD Drive


RESİM ve VİDEOLAR


İNDİRME LİNKLERİ:
Need for Speed: Shift İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


317 kez indirildi