Need for Speed Underground 2

0


AÇIKLAMA

eed for Speed: Underground 2 (NFSU2) Electronic Arts tarafından yayınlanan ve geliştirilen bir platformlar arası yarış video oyunudur. 2004 yılında piyasaya sürülen, Need for Speed: Underground’ın doğrudan devamıdır ve önceki modelin bir parçası gibi, aynı zamanda ticari olarak başarılıydı ve dünya çapında dokuz milyon kopya sattı. Oyun, Need for Speed: Underground hikayesini devam ettirerek sokak yarışları için arabaları ayarlamaya dayanıyor . Hız Yeraltı İhtiyacı 2 Repack-Oyunlar.

Need for Speed Underground 2, daha geniş bir özelleştirme , Yeraltı Hız İhtiyacı 2 gibi birçok yeni özellik sunuyor Ücretsiz PC Oyunları İndir Repack-Games.com Yeraltı 2, diğer Yeraltı 2 araçları gibi yaygın olarak özelleştirilebilen birkaç SUV ve diğer SUV yarışçılarına karşı yarışırdı. Brooke Burke, oyuncuyu hikaye boyunca yönlendiren Rachel Teller’in sesidir. Yılanlı banliyö tepelerinden yoğun bir şehir şebekesine kadar beş ayrı, birbirine bağlı mahalleye ayrılmış büyük bir şehri keşfedin . Karmaşık bir sürülebilir otoyol serisi mahalleleri birbirine bağlar.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri
1 Ghz işlemci,
32Mb GF2 veya yukarısı,
DX9.0c,
256MB Bellek,
1 GB Disk Alanı


RESİM ve VİDEOLAR


İNDİRME LİNKLERİ:
Need for Speed: Underground 2 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


1.236 görüntülenme
OYUN BILGILERI 4 ay önce eklendi
BENZER OYUNLAR
Poly Bridge 2
2.925 görüntülenme
Football Manager 2019
2.490 görüntülenme
R.B.I. Baseball 20
1.567 görüntülenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?