Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Need for Speed Underground 2

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 14:11:08
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Need for Speed Underground 2

AÇIKLAMA

Kentsel sokak yarışı ve yüksek performanslı tuner otomobil dünyasına hit başlıklı Need for Speed serisinin en son ismi olan Need for Speed Underground 2. Mitsubishi Motors, Subaru, Toyota ve diğer birçok firmadan günümüzün en popüler modifiye otomobillerine binin ve özel vücut kitleri ve bir dizi lisanslı otomobil performans modları için ödeme yaparak nakit para kazanın. Ancak sadece özel bir sokak yarışı makinesi oluşturmak sizi zirveye çıkarmayacak; Kentsel yarışların zorlu dünyasında rekabet edebilmek için belirli bir tutum ve keskin sürüş becerisi gerektirir. Cesur, gece ortamlarında geçen çeşitli olaylar, sokak rekabetinin kalbini oluşturur. Oyuncular, her yarışta becerilerini mükemmelleştirerek, drag yarışlarında mükemmel bir kaymayı başararak ve sokaklarını sıraya sokarak tam sokak yarışçıları haline gelirler. gecenin her saatinde şehrin sokaklarında yarışıyor. Seçkin sokak yarış çevrelerine ait olduğunuzu kanıtlayın, yeraltı sıralarına yükselin ve her disiplinin en iyilerinden en iyisini alın.

Need for Speed Underground 2 torrent indir

Need for Speed Underground 2, oyuncuları kendilerini modifiye kültürüne sokmaya zorlayarak, beş ayrı mahalleye bölünmüş geniş ve serbest dolaşımlı bir şehri keşfederler. Oyuncular, etkinlikleri başlatan, oyuncuları en sıcak yarış noktalarına bırakan ve en çok aranan lisanslı satış sonrası yükseltmeleri nereden satın alabileceklerini gösteren rakip yarışmacılarla karşılaşırlar. Oyun, yeni oyun modları, derin yeni performans kişiselleştirme ve ayar ve 30’dan fazla lisanslı araç sunuyor. Oyun aynı zamanda orijinal oyun olarak iki kat daha fazla görsel uyarlama sağlıyor ve toplam otomotiv kendini ifade etmesi için şaşırtıcı 70 milyar araç kombinasyonu sunuyor.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri
1 Ghz işlemci,
32Mb GF2 veya yukarısı,
DX9.0c,
256MB Bellek,
900Mb sabit disk alanı

Önerilen Sistem Gereksinimleri
2,4 Ghz,
512 Mb RAM,
128 Mb 3D Ekran Kartı

RESİM ve VİDEOLAR

Need for Speed Underground 2 Need for Speed Underground 2 Need for Speed Underground 2

İNDİRME LİNKLERİ:
Need for Speed: Underground 2 İndir

HATIRLATMA
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir