No Man’s Sky


AÇIKLAMA

Klasik bilim kurgudan sevdiğimiz macera ve hayal gücünden esinlenen No Man’s Sky, size eşsiz gezegenler ve yaşam formlarıyla dolu, sürekli tehlike ve aksiyonla dolu bir galaksi sunuyor.

No Man’s Sky’da her yıldız, her biri hayatla dolu gezegenlerin yörüngesinde olan uzak bir güneşin ışığıdır ve seçtiğiniz herhangi birine gidebilirsiniz. Yükleme boşluğu ve sınırlama olmaksızın derin uzaydan gezegensel yüzeylere sorunsuz bir şekilde uçun. Prosedürle oluşturulan bu sonsuz evrende, başka hiçbir oyuncunun daha önce görmediği ve belki de bir daha asla göremeyeceği yerler ve yaratıklar keşfedeceksiniz.

Lansmanından bu yana 7 büyük güncellemenin tümünü oynayın: Foundation, Pathfinder, Atlas Rises, NEXT, Abyss, Visions ve 2.0 BEYOND güncellemesi.

Paylaşılan bir evrenin merkezine destansı bir yolculuk sizi bekliyor, tek başınıza ya da arkadaşlarınızla keşfetmenize, ticaret yapmanıza, savaşmanıza ve hayatta kalmanıza izin veriyor.

Galaksinin merkezinde, kozmosun gerçek doğasını öğrenmek için sizi ona doğru bir yolculuğa çeken karşı konulmaz bir darbe yatıyor. Ancak, düşman yaratıklarla ve şiddetli korsanlarla karşı karşıya kaldığınızda, ölümün bir bedeli olduğunu bilirsiniz ve hayatta kalmak, geminizi, silahınızı ve elbisenizi nasıl geliştireceğiniz konusunda yaptığınız seçimlere bağlı olacaktır.

No Man’s Sky’da yolculuğunuz size kalmış. Bir savaşçı olacak, güçsüzleri avlayacak ve zenginliklerini alacak mı yoksa korsanları için korsanlar mı çıkaracaksınız? Geminizi hız ve silah için geliştirirseniz güç sizindir.

Yoksa bir tüccar mı? Unutulmuş dünyalarda zengin kaynaklar bulun ve en yüksek fiyatlarla kullanın. Daha fazla kargo alanına yatırım yapın ve büyük ödüller kazanın.

Ya da belki bir kaşif? Bilinen sınırın ötesine geçin ve daha önce kimsenin görmediği yerleri ve şeyleri keşfedin. Daha ileri atlamak için motorlarınızı yükseltin ve istenmeyen şeyleri öldürecek toksik ortamlarda hayatta kalmak için takımınızı güçlendirin.

Galaksi yaşayan, nefes alan bir yer. Ticaret konvoyları yıldızlar arasında seyahat eder, gruplar toprak için mücadele eder, korsanlar dikkatsizce avlanır ve polis hiç izler. Diğer tüm oyuncular aynı galakside yaşar ve keşiflerinizi bilinen alanı kapsayan bir haritada onlarla paylaşmayı seçebilirsiniz. Belki de eylemlerinin sonuçlarını ve kendi eylemlerinizi göreceksiniz…


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi:Windows 7/8.1/10
İşlemci: Intel Core i3
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GTX 480, AMD Radeon 7870
HDD: 10 GB Disk alanı


RESİM ve VİDEOLAR

No Man’s Sky
No Man’s Sky
No Man’s Sky


İNDİRME LİNKLERİ:
No Man’s Sky İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


571 kez indirildi