Outlast 2

Outlast2


AÇIKLAMA

Outlast 2, sevilen hayatta kalma korku oyunu Outlast 1‘in devamıdır. İlk oyunla aynı evrende, ancak farklı karakterlere ve farklı bir ortama sahip olan Outlast 2, insan zihninin derinliklerine ve karanlık sırlarına çarpık yeni bir yolculuk.

Outlast 2 torrent indir

Outlast 2, sizi doğada derin dolanan ve medeniyetten saklanan bir şehir olan Temple Gate’yi doğurmak için kötü dünyamızı geride bırakan Sullivan Knoth ve takipçilerine tanıtıyor. Knoth ve sürüsü, zamanın sonundaki sıkıntılara hazırlanıyor ve tam da bu işte kalıyorsunuz. Blake Langermann, karınız Lynn ile çalışan bir kameramansınız. İkiniz, başka kimsenin dokunmaya cüret edemeyeceği hikayeleri ortaya çıkarmak için risk almak ve derin kazmak isteyen araştırmacı gazetecilersiniz. Sadece Jane Doe olarak bilinen hamile bir kadının görünüşte imkansız cinayeti ile başlayan ipuçlarını takip ediyorsun.

Soruşturma sizi Arizona çölüne, kimsenin üzerine ışık tutamayacak kadar derin bir karanlığa ve çılgına dönecek kadar derin bir yolsuzluğa götürecek tek mantıklı şey olabilir.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 10, 64-bit
İşlemci: Core i3-530
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1GB VRAM NVIDIA Geforce GTX 260 / ATI Radeaon HD 4xxx
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

 Outlast 2
 Outlast 2
 Outlast 2


İNDİRME LİNKLERİ:
Outlast 2 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


169 kez indirildi