Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Outward Hardcore

Son Güncelleme: 28.01.2020 Saat 18:42:27
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

 Outward Hardcore


AÇIKLAMA

Outward Hardcore, bir maceracı rolünü üstlenmek ve yeni bilgi ve hayatta kalmak için heyecan verici bir maceraya devam etmek zorunda macera oyunu. Oyun araştırma yapmak, tehlikeli canavarlarla savaşmak ve çeşitli görevleri yerine getirmek zorunda kalacak. Ancak, tüm büyüleyici güzelliğine rağmen, tamamen yeni bir dünya size daha acımasız görüneceğinden fazla rahatlamamalısınız. Oyun, hem tek oyuncu hem de kooperatif için tasarlanmış bir rol yapma macerasıdır.

Başarıya ulaşmak için çeşitli sihir, silahlar, büyülü şeyler kullanabilir ve mümkün olan tüm kuvvetleri deneyebilirsiniz. Bazı durumlarda, stratejik ve taktik planlamayı kullanmak için, kahramanın kişisel becerilerinin aktif gelişimini unutmayın ve yararlı şeyler için çevreyi keşfettiğinizden emin olun. Olağandışı hikayeler, heyecan verici savaşlar ve bu dünyada ritüel sihrin ortaya çıkışının gizemini çözme yeteneğini bekliyorsunuz.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
İşletim Sistemi: Windows 7 (64 Bit) / 8 (64 Bit) / 10 (64 Bit)
İşlemci: Intel Core i5-750 or equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTS 450 or equivalent
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows 7 (64 Bit) / 8 (64 Bit) / 10 (64 Bit)
İşlemci: Intel Core i5-2400 or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 960 or equivalent
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

 Outward Hardcore
 Outward Hardcore
 Outward Hardcore


İNDİRME LİNKLERİ:
Outward Hardcore İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir