Pathologic 2

 Pathologic 2


AÇIKLAMA

Pathologic 2, kaos ve depresyon dünyasının bir parçası olmanız gereken korku türünün unsurlarını içeren bir rol yapma oyun projesidir. Oyun, en kasvetli durumda bile, bir ışık ışını bulmayı, umudunu kaybetmeyi öğretecek özel bir temaya sahiptir. Burada vebada örtülü bir dünyaya gideceksiniz ve mümkün olan tüm çabayı göstererek onu kurtarmaya çalışacaksınız. Hedefe gitmek o kadar kolay olmayacak, her fırsatta her türlü tehdidi ve ölümcül tehlikeleri bekliyorsunuz.

Burada, kahramanın rolünde, zaten kurtuluş umudu olmayan dünyanın bir sakini olacaksınız. Mesele şu ki, etrafındaki her şey ışık hızında yayılmaya başlayan veba tarafından kaplanıyor. Gezegenin her köşesi bu ürpertici virüsden etkileniyor.

Bu korkunç macera, aynı anda her biri sorumlu olacağınız üç farklı rol üstlenmenize izin verecektir. Tehlikeli ortam, birçoğu hoş olmaktan uzak olacak birkaç sürpriz değil sizin için hazırladı. İlk önce kendi hayatınızı kurtarmanız gerekir ve ancak o zaman başkalarının kurtarılmasına gidin. Becerilerinizi geliştirin, planlandığı gibi hareket edin ve ayrıca belirli görevleri çözmede yaratıcılığınızı bağlayın.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
İşlemci: i3 (8/9 Generation) ~3 Ghz / Ryzen 5
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Integrated

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
İşlemci: i7 ~3 Ghz / Ryzen 7
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Integrated


RESİM ve VİDEOLAR

 Pathologic 2
 Pathologic 2
 Pathologic 2


İNDİRME LİNKLERİ:
Pathologic 2 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


135 kez indirildi