Poly Bridge 2

Etiketler: poly bridge 2 torrent, poly bridge 2 torrent indir, poly bridge 2 full indir, poly bridge 2 türkçe yama, poly bridge 2 indir, crack, pc indir, oyun

 

POLY BRİDGE 2 TORRENT


AÇIKLAMA

Çok sevilen köprü inşa etme oyununun dönüşü muhteşem oldu!

Yeni seviyeler, yeni mekanikler, yeni bir fizik motoru, atölye senaryoları ve daha fazlası seni bekliyor! Saatlerce süren eğlenceyle köprü inşa etmedeki yaratıcılığını tekrar konuştur!

Adrian Talens, yeni müziklerle tekrar karşında! 18 orijinal Poly Bridge parçasının yeniden yorumlanmış halinin yanı sıra 13 tamamen yeni parçayla rahatlatıcı ve büyük beğeni toplayan müziklere kapıl ve kendini inşaata bırak! Bir buçuk saatten uzun süren tanıdık ve hoş akustik gitar melodilerinin tadını çıkar.

Yeni malzeme Yay ile hoplayıp zıplayarak zafere ulaş. Artık daha da esnek köprüler yapmak hayal değil!

Bu sefer işi biraz abarttık ve köprü simülasyonları için özel olarak optimize edilmiş bir fizik motoru yarattık. Bu hassas ve gerçekçi motor sayesinde artık herkes aynı şeyden aynı sonucu alacak ve rekabet canlı kalacak!

POLY BRİDGE 2

Genel ve kırılmayan olarak ikiye ayrılan yeni lider tablolarında diğer oyunculara karşı yarış! Tüm oyunculara adil bir deneyim sunmak için Lider Tablosu girdileri, artık tabloya eklenmeden önce doğrulanacak.

En sevdiğin yayıncıyla birlikte köprü inşa et! Poly Bridge 2 Twitch Eklentisi, izleyicilerin ve yayıncıların birlikte çalışmasına olanak sağlıyor. Artık izleyiciler tasarladıkları köprüleri oyun içinde test etmeleri için en sevdikleri yayıncılara gönderebilecek! Daha fazla bilgi http://twitch.polybridge2.com adresinde.

Yeni nesneler, ayarlanabilir rampalar ve seçebileceğin yirmiden fazla araca sahip gelişmiş bir Sandbox seviye tasarlayıcı ile sıfırdan eşsiz seviyeler oluştur ve oyun içi Atölye’ye yükle! Yaratıcılığını göster, kendi bulmacalarını yarat ve diğer oyuncuların oluşturduğu sayısız türde bölümü oyna!


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: 10
  • İşlemci: 64-bit
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 3D Capable Graphics Card
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

RESİMLER VE VİDEO

poly bridge 2 torrent poly bridge 2 torrent poly bridge 2 torrent


İNDİRME LİNKLERİ

POLY BRİDGE 2 İNDİR


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

3024 kez indirildi