Portal 2


AÇIKLAMA

Portal 2’nin tek oyunculu kısmı, dinamik yeni karakterler, bir dizi taze bulmaca öğesi ve çok daha büyük bir dizi parkur odası sunuyor. Oyuncular Aperture Science Labs’ın daha önce hiç görülmemiş alanlarını keşfedecek ve bazen orijinal oyunda onlara yol açan katil bilgisayar arkadaşı GLaDOS ile yeniden bir araya gelecekler.
Oyunun iki oyunculu işbirliği modunda benzersiz bir hikaye, parkur odaları ve iki yeni oyuncu karakteri ile tamamen ayrı bir kampanya bulunuyor. Bu yeni mod, oyuncuları portallar hakkında bildiklerini düşündükleri her şeyi yeniden düşünmeye zorlar. Başarı, sadece işbirliği içinde hareket etmelerini değil, aynı zamanda birlikte düşünmelerini gerektirecektir.

Özellikler
– Kapsamlı tek oyuncu: Yeni nesil oyun ve çılgınca etkileyici bir hikaye.
– Komple iki kişilik kooperatif: Kendi özel hikayesini, karakterlerini ve oynanışını içeren çok oyunculu oyun.
– Gelişmiş fizik: Çok daha büyük ama daha zor olmayan bir oyun üreterek yepyeni ilginç zorlukların yaratılmasına izin verir.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 / Vista / XP
İşlemci: 3.0 GHz P4, Dual Core 2.0 (or higher) or AMD64X2 (or higher)
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Video card must be 128 MB or more and with support for Pixel Shader 2.0b (ATI Radeon X800 or higher / NVIDIA GeForce 7600 or higher / Intel HD Graphics 2000 or higher).
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible


GÖRSELLER & VİDEO


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 


Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın.

30 kez indirildi