POSTAL 4 No Regerts

POSTAL 4: No Regerts


AÇIKLAMA

POSTAL Dostum geri döndü! Bir zamanlar gururlu olan kasabayı harap eden olayların Cennet olarak hatırlanmasından bu yana yıllar geçti. Felaketten yara almadan uzaklaşan tek ikisi, POSTAL Dude ve sadık arkadaşı Champ olarak bilinen şanssız herkes, ev aramak için yeni bir yer arayan Arizona’nın kavurucu çöllerinde amaçsızca sürüyor. Tesadüfi bir benzin istasyonu dinlenme durağı arabalarıyla, römork evleriyle ve dünyevi eşyalarının çalınmasıyla sona erdikten sonra, tüm Dude’un görünüşte ismine bırakıldığı köpek kohortu ve bornozudur ve ikisi de o kadar güzel kokmaz. Ancak, ufukta, ikili, onları tanıyan tanıdık ve göz kamaştırıcı bir kasabaya göz atıyor. İçinde hangi anlatılmamış beklentiler var? Şöhret? Servet? Belki bir bide mi? Edensin bekliyor.POSTAL 4: Hayır Regerts hicivli ve çirkin bir komedi açık dünya birinci şahıs nişancı ve “Şimdiye kadarki En Kötü Oyun”, POSTAL 2 olarak sevilen şeylerin uzun zamandır beklenen gerçek devamıdır! (Bilinen üçüncü bir oyun yoktur.)

Serbest dolaşım, açık dünya, sandbox oyunu: Günlük Errands setinize doğrusal olmayan bir şekilde yaklaşın! Ek ödüller için isteğe bağlı Yan Görevler arayın! Ya da tüm bunları görmezden gelin ve kendi boş zamanınızda genel pandemonium’a neden olun!
POSTAL Dude rolünde Duke Nukem için sanayi emektar ve efsanevi ses Jon St. John!
Keşfedilecek yepyeni bir kasaba: Edensin’i keşfedin ve bu kumar kasabasının karanlık sırlarını ortaya çıkarın! Yerel cezaevini ziyaret edin, ancak kalıcı bir misafir olmayın! Meksika sınırındaki gizemli ve egzotik yerlilerle tanışın! Kendi şık Mobility Scooter’ınızda yollarda şık bir şekilde gezinin! Monolitik ERC Kulesi’nin dikkatli gözünün altındaki Zag’taki kumarhanelerde şansınızı test edin!
Pasifist ve Agresif: Oyun stili seçiminizde tam özgürlüğün tadını çıkarın! Barışçıl (veya en azından öldürücü olmayan) çatışmalara daha fazla destek vermek için yeni cephane türleri ve diğer araçlar, ancak şiddet de her zaman bir seçenek!
Üstün cephanelik: İkonik Kürek, Gaz Kutusu ve ünlü bumerang Machete gibi dizi klasikleri geri dönüyor! AK ve Tazer Baton gibi yepyeni silahlar! Yeni Güvercin Madeni ile tuzaklar kurun ve tüylü kaosu ortaya çıkarın! Spurt’n’Squirt’in eşsiz sıvı cephane türleriyle yaratıcı olun: Yangın söndürmek için su, doğaçlama alev makinesi oluşturmak için benzin veya Edensin sakinlerini duşlamak için idrar yapın!
Güçlü Güç Artışları: Klasik Cat Susturucu, yavaş harekete neden olan Catnip ve çift kaynaklı Enerji İçeceği gibi güç artışlarıyla silahlarınıza tanıdık POSTAL bükülmesini ekleyin!
Etkileşim Bevy: Feed Doggie Kirli işlerinizi yapmak için köpek ordularını toplamak için acele davranır! Nesneleri toplayın ve onları yığmak ve yeni alanlara ulaşmak veya sadece onları rahatsız etmek için başkalarına atmak! Franchise’da ilk kez tuvaletleri kullanın ve yıkayın!


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows Vista, 7, 8 and 10
İşlemci: 2.5 GHz dual core processor
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX10 compatible graphics card w/ dedicated 1GB RAM
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

POSTAL 4: No Regerts
POSTAL 4: No Regerts
POSTAL 4: No Regerts


İNDİRME LİNKLERİ:
POSTAL 4: No Regerts İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


225 kez indirildi