Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Prototype

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 14:02:43
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Prototype


AÇIKLAMA

Siz Alex Mercer, yani bir prototipsiniz. İnanılmaz savaş yetenekleriniz, imha ve aldatma güçlerine sahip bir şekillendirici özellikleriniz var. Mükemmel bir kılık değiştirmek için formları ve hatıraları için hedefler tüketin ya da anında vücudunuzu derhal bir dizi ölümcül biyolojik silaha dönüştürerek komplo’nun kalbine giden yolunuzu kesin. Daha önce götürdüğünüz hayatı arayan New York sokaklarını takip edin. Düşmanlarınızı şaşırtmak, kötüye kullanmak veya yok etmek için kimliğinizden oluşan bir cephanelik kullanarak yolunuzdaki herhangi birinin şeklini alın. İnsanlık senin masken. Sizi ele geçirmek veya öldürmek için karmaşık gündemleriyle hiziplere karşı gizli bir savaş yapın. Onlar senin en büyük tehdidin ve geçmişinin sırlarının anahtarı. Onlarla yüzleş, sorumluları bul ve ödemelerini sağla. Biçimlendirme: Acımasız ve yıkıcı güçlerle saldırı; anında yüzlerce güç kombinasyonunu tetikler (Saldırı, Savunma ve Duyusal). Kılık değiştirme: Herhangi bir karaktere dönüşerek ve kurbanın güçlerini, yeteneklerini ve yeteneklerini üstlenerek mükemmel kılık değiştirmeyi düşünün. New York şehri av alanınızdır! Sıkışan, canlı, tam etkileşimli şehir, sizi yok etmek için binlerce insan ve düşmanla dolu. Amerikan hükümetini on yıllardır rahatsız eden bir komploun dibine dalmak. Durumunuzdan kim sorumlu? Sadece sen öğrenebilirsin! Amerikan hükümetini on yıllardır rahatsız eden bir komploun dibine dalmak. Durumunuzdan kim sorumlu? Sadece sen öğrenebilirsin! Amerikan hükümetini on yıllardır rahatsız eden bir komploun dibine dalmak. Durumunuzdan kim sorumlu? Sadece sen öğrenebilirsin!


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 Minimum Sistem Gereksinimleri
– Windows ® XP, DirectX ® 9.0c ya da (Windows Vista ® Service Pack 3 () ve Service Pack 2)
– 256 MB 3D donanım hızlandırıcı kartı gereklidir – 100% DirectX ® 9.0c Shader Model 3 desteği * ile
– Pentium (R), Intel ® Core 2 Duo 2,6 GHz veya AMD Athlon 64 X2 3800 + veya daha iyi
– Windows RAM : XP için 1 GB / Vista için 2 GB
Disk Alanı: 10 GB


GÖRSELLER & VİDEO

Prototype Prototype Prototype

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 


Duyuru sitemizin yazılımı değişmiştir, indirilemeyen torrent dosyaları için lütfen. Konulara yorum yazarak bize bildirin. Bildiriniz en kısa sürede dikkate alınacaktır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir