R.B.I. Baseball 20

R.B.I. Baseball 20


AÇIKLAMA

RBI Baseball 20 – popüler beyzbol spor serisinin bir başka oyunudur. Serinin köklerinin 1980’lere geri döndüğünü belirtmek gerekir – ilk sürümleri Nintendo Entertainment System (NES) konsolunda yayınlandı. Oyun Amerikan MLB lisanslıdır, böylece gerçek oyuncuları ve takımları görebiliriz, ayrıca haftalık olarak güncellenirler. En başından beri dizide çalışan geliştiriciler, bu oyunu, yani Binbaşı Medya Beyzbol Gelişmiş Medya, MLB tabanlı stüdyoyu oluşturmaktan sorumludur.

RBI Baseball 20’deki oyun, önceki parçaların yaptıklarından önemli ölçüde farklı değil. Bir simülatörle değil, basitleştirilmiş arcade mekaniği sunan bir oyunla uğraşıyoruz. Geliştiriciler öncelikle oyuncuda güçlü duygular uyandırmaya odaklandı. Tam MLB lisansı sayesinde düzinelerce kesin olarak üretilmiş stadyum ve aynı sayıda takım alıyoruz. Toplamda binden fazla oyuncu ve hepsi RBI Baseball 20’de mevcut . Geliştiriciler bile eski beyzbol yıldızlarıyla oyunun bir versiyonunu hazırladılar.

Sahadaki oyuncuları kontrol etmenin yanı sıra, yönetimsel görevleri yerine getirme fırsatına sahibiz – bunun için, diğer şeylerin yanı sıra, yetenekli oyuncuları aramak için finansa dikkat etmemiz, oyuncuları satın almamız veya acenteleri kiralamamız gerekiyor. Önceki sürümle karşılaştırıldığında, kontrol sistemi önemli ölçüde iyileştirildi – bu oyuncu hakkındaki bilgilere dayanarak farklı çekim türleri seçme şansımız var. Topu oyuna atarken, televizyon yayınlarından bildiklerimize benzeyen tamamen yeni bir görünüm kullanılır. Topun davranışından sorumlu sistem de geliştirildi.

Ana mod, sezon sonrası oyunlar da dahil olmak üzere tüm sezonu oynamanıza izin verirken sergi, bir bilgisayar veya başka bir oyuncu ile rastgele tek maçlar oynamanıza izin verir, ancak konsollarda da yerel olarak tek bir ekranda oynamanıza izin verir. Son seçenek Home Run Derby modudur. RBI Baseball 20 oldukça hoş bir üç boyutlu grafik tasarıma sahiptir. Bir önceki baskıya göre önemli ölçüde geliştirildi. Sporcu modelleri, maç sırasında daha kir ve daha kirli hale gelen saç, göz, ekipman geliştirildi. Stadyumlar ve maçların genel sunumu da animasyon sahneleri önemli ölçüde geliştirildi ve kamera daha özgün şovlar sağlamak için değiştirildi.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, or Windows 10
İşlemci: Intel® Core2 Duo E8400 / AMD Phenom II X2 550
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® 9600 GT, 512MB / AMD® Radeon™ HD 4850, 512 MB or better
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9.0X compatible

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i7-920 or AMD FX-4350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 560 or Radeon HD 8950
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9.0X compatible


RESİM ve VİDEOLAR

R.B.I. Baseball 20
R.B.I. Baseball 20
R.B.I. Baseball 20


İNDİRME LİNKLERİ:
R.B.I. Baseball 20 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


1703 kez indirildi