RAGE 2 Deluxe Edition(v1.09) +7 DLCs – Repack

Etiketler: rage 2 deluxe edition torrent, rage 2 deluxe edition indir, rage 2 deluxe edition full indir, pc indir, crack, türkçe yama, oyun, dlc, repack

 

Rage 2 Deluxe Edition Torrent


Rage 2 Deluxe Edition Torrent AÇIKLAMA

DLCs:

 • RAGE 2: TerrorMania expansion
  Cult of the Death God mission
  Reaper Assault Rifle weapon skin
  Wasteland Celebrity Phoenix vehicle skin
  Mutant Monster Truck vehicle skin
  Rise of the Ghosts DLC included
  TerrorMania DLC included

Toplum, hukuk ve düzenden yoksun bir distopya dünyasına doğru dalın. RAGE 2, birinci şahıs atıcıların yaratıcıları olan Avalanche Stüdyoları, açık dünya deliliğinin ustaları ve id Software’i, her yere gidebileceğiniz, her şeyi vurabileceğiniz ve her şeyi patlatabileceğiniz bir katliam karnavalı sunmak için iki stüdyo güç merkezini bir araya getiriyor.

Bir asteroit dünya nüfusunun% 80’ini yok etti ve insanlığın sayıları azalıyor. Acımasız ve kana susamış çeteler açık yollarda dolaşıyor ve zalim Otorite demir yumrukla yönetmeye çalışıyor. Çorak arazinin son Korucusu ve güçleri için bir tehdit olan Walker olarak, evinizden soyuldunuz ve ölüme terk edildiniz. Şimdi adalet ve özgürlük için öfkelenmeniz gerekecek. Gülünç araç savaşı, süper güçlü birinci şahıs kargaşası ve ortaya çıkan çılgınlıkla dolu açık bir dünyayla, Otoritenin baskıcı kuralını ezmek için gereken araçları ve teknolojiyi bir kez daha bulmak için affetmez bir çorak savaşçı sadist çetelerle karşılaşacaksınız. herşey.
Ana Özellikler:
ATEŞLEMEYE HOŞGELDİNİZ
id Software’in atıcı soyağacı ve Avalanche Studios’un açık dünya kahramanlığı RAGE 2 için rüya takımı yaptı. Gerçek bir atıcıdan daha fazlası, açık bir dünya oyunundan daha fazlası – bu bir atıcı.

WASTELAND BEKLİYOR
Yemyeşil ormanlardan ve hain bataklıklardan, Otorite arayışınızda güneş yanık çöllere kadar geniş ve çeşitli bir manzarada sorunsuz bir şekilde geçiş yapın. Çorak arazi muazzam ve her inç için savaşacak cephaneliğin var.

METALE PEDAL
Canavar kamyonlardan jiroskoplara kadar, kötü arazileri hızlandırmak için çeşitli sağlam ve çorak arazi araçları kullanın. Eğer görürseniz, sürebilirsiniz.

SON
ARALIĞI Silahlarınızı mekanik sınırlarının ötesine itme yeteneği olan yükseltilebilir silahlar koleksiyonu, yıkıcı Nanotrit güçleri ve Overdrive’ı kullanarak acıyı yaşayın.

OLGULAR VE FOES Çorak
toprakların kontrolü için vahşi gruplara karşı savaşın , her biri bir haydutun kanlı aç deli, mutant ve canavar galerisine sahiptir.

RAGE 2, açık dünya, kıyamet sonrası bir ortamda birinci şahıs nişancıdır.

Oyuncular, Vineland olarak bilinen tenha yerleşim bölgesine saldırının son kurtulanlarından biri olan Walker rolünü üstlenirler. Oyuncular cinsiyet, beceri ve kıyafetleri gibi Walker’ın bazı özellikleri üzerinde kontrol sahibi olurlar.

Walker, av tüfeği ve tabanca gibi geleneksel silahlar, bumerang benzeri Wingstick ve Grav-Dart Launcher gibi bilimkurgu silahları da dahil olmak üzere düşmanlara karşı savaşmak için çeşitli ateşli silahlara ve araçlara sahiptir. Oyun boyunca oyuncular, saldırılarının gücünü ve etkinliğini önemli ölçüde artıran Overdrive, düşmanları geri iten Shatter ve Walker’ı düşmanlara çarpmadan önce havaya iten Slam gibi yeni beceri ve yetenekler kazanacaklar. , hasar verir ve onları geri atar.

RAGE 2’deki düşmanlar farklı tipte insan haydutları, insan boyutlu mutantlar, cyborg mutantları ve muazzam süper mutantlardan oluşur.


Rage 2 Deluxe Edition Torrent SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

EN AZ:

  • İşletim Sistemi: Win7, 8.1 veya 10 (64 Bit sürümler)
  • İşlemci: Intel Core i5-3570 veya AMD Ryzen 3 1300X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 780 3GB veya AMD R9 280 3GB
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

  • İşletim Sistemi: Win7, 8.1 veya 10 (64 Bit sürümler)
  • İşlemci: Intel Core i7-4770 veya AMD Ryzen 5 1600X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 1070 8GB veya AMD Vega 56 8GB
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

RESİMLER VE VİDEO

rage 2 deluxe edition torrent torrentoyun.net-1 rage 2 deluxe edition torrent torrentoyun.net-2 rage 2 deluxe edition torrent torrentoyun.net-3


İNDİRME LİNKLERİ

RAGE 2 Deluxe Edition(v1.09) +7 DLCs – Repack Tıkla İndir(15.3gb)


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

1424 kez indirildi