RAGE 2 Rise of the Ghosts

Etiketler: rage 2  torrent,rage 2 torrent oyun,rage 2 indir,rage 2 full indir,rage 2 rise of the ghosts indir

 

Rage 2 Torrent

RAGE 2 Rise of the Ghosts


AÇIKLAMA

VG247’ye göre “gelmiş geçmiş en iyi hissettiren nişancılardan biri” olan RAGE 2; PC, Xbox One ve PlayStation 4 için 26 Eylül’de yayımlanacak olan Rise of the Ghosts adlı ilk genişleme paketiyle dönüyor. Avalanche Studios ve id Software, Rise of the Ghosts ile çılgınlık faktörünü 11’den 12’ye çıkaracak. Bu genişleme paketiyle birlikte Feltrite ile güçlenmiş yamyam Hayaletleri barındıran yeni bir bölgede yepyeni bir hikâye, bu Hayaletleri paramparça etmeye yarayacak yeni silah Feltrite Laser Launcher, Hayaletler üzerinde kullanılacak yeni Void yeteneği ve daha fazlası geliyor.

Evet… Avlanması gereken epeyce çöl Hayaleti var ve bunun için aramanız gereken tek kişi aşırı güçlü Feltrite yetenekleri ve et çiğneyip düşmanı mahveden silahlarıyla Çölün Süper Kahramanı Ranger Walker!

Halihazırda Deluxe Edition sahibi olan oyuncular 26 Eylül’de Rise of the Ghosts’a otomatik olarak erişebilecek. Deluxe Edition sahibi olmayan oyuncular ise Rise of the Ghosts’u oyun içi dükkândan 1500 RAGE Coin ya da 15 Euro karşılığında 26 Eylül’de satın alabilecek. Buna alternatif olarak oyununu Deluxe Edition’a yükseltmek isteyenler hemen oyun içi dükkâna gidip 2000 RAGE Coin karşılığında Deluxe Edition yükseltmesi satın alabilirler. Deluxe Edition, Rise of the Ghosts genişleme paketinin yanı sıra oyunculara DOOM BFG silahı, Wasteland Wizard Hile Kodları, Gelişim Yükseltici ve Battle Standard araç bayrağı veriyor.

Yeni içeriğin satırbaşları şu şekilde:

Yepyeni bir hikâye Yeni Düşman Birliği, kötü kalpli Hayaletler The Overgrown City, keşfedilmeyi bekleyen devasa, yeni bir bölge Yeni Silah – Feltrite Laser Launcher: Bu yeni silah, yolundaki düşmanları Feltrite ile güçlendirilmiş bir ışınla yakıyor. Yeni Yetenek – Void: Void yeteneğiyle bir düşmanı hedef alıp kukla gibi havada asılı tutun ve Shatter yeteneğinizle uzaklara uçurun ya da yeteneğinizi odaklayarak düşmanınızın kafasının patlamasını sağlayın. Muhtemelen her iki şekilde de çok eğleneceksiniz.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:

İşletim Sistemi: Win7, 8.1, or 10 (64-Bit versions)
İşlemci: Intel Core i5-3570 or AMD Ryzen 3 1300X
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 780 3GB or AMD R9 280 3GB
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

İşletim Sistemi: Win7, 8.1, or 10 (64-Bit versions)
İşlemci: Intel Core i7-4770 or AMD Ryzen 5 1600X
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 1070 8GB or AMD Vega 56 8GB
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

RAGE 2 Rise of the Ghosts
RAGE 2 Rise of the Ghosts
RAGE 2 Rise of the Ghosts


İNDİRME LİNKLERİ:


RAGE 2 Rise of the Ghosts İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


2876 kez indirildi