Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Rage 2

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 13:48:31
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Rage 2


AÇIKLAMA

Toplumdan, yasadan ve düzenden yoksun bir distopya dünyasına dalın. RAGE 2, iki stüdyo güç kaynağını bir araya getiriyor – Çığ Stüdyoları, açık dünyadaki deliliğin ustaları ve birinci şahıs nişancının yaratıcıları olan id Yazılım – herhangi bir yere gidebileceğiniz, her şeyi vurabileceğiniz ve her şeyi patlatabileceğiniz bir katliam karnavalı sunmak için.
Özellikler
SON RANGER – Acıyı, yükseltilebilir silahlardan oluşan bir koleksiyon kullanarak, Nanotrite güçlerini yok ederek ve silahlarınızı mekanik sınırlarının ötesine itme yeteneği olan Overdrive’ı kullanarak getirin!
METAL’E PEDAL – Canavar kamyonlardan jiroskoplara kadar, kötü alanlarda hızla ilerlemek için engebeli ve arazide hazır araç çeşitlerini kullanın. Görürseniz, sürebilirsin
GERÇEKLER ve FOES – Her biri haydutun deliler, mutantlar ve kan için aç canavarlar galerisine sahip vahşi arazilerin kontrolü için vahşi fraksiyonlara karşı savaşın
ATIKA BEKLİYOR – Yemyeşil ormanlardan ve hain bataklıklardan, otoritenin peşinde koşan güneşlenmiş çöllere kadar geniş ve çeşitli bir alanı sorunsuz bir şekilde dolaştırın. Çoraklar çok büyük ve her santim için savaşacak bir cephaneliğin var.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
İşletim Sistemi: Win7, 8.1, or 10 (64-Bit versions)
İşlemci: Intel Core i5-3570 or AMD Ryzen 3 1300X
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 780 3GB or AMD R9 280 3GB
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
İşletim Sistemi: Win7, 8.1, or 10 (64-Bit versions)
İşlemci: Intel Core i7-4770 or AMD Ryzen 5 1600X
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 1070 8GB or AMD Vega 56 8GB
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan


GÖRSELLER & VİDEO

Rage 2Rage 2Rage 2

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir