Railroad Corporation

 Railroad Corporation


AÇIKLAMA

Railroad Corporation, bir demiryolu yöneticisi rolünü üstleneceğiniz bir simülasyon oyunudur. İlk önce bir eylem planı hazırlamanız ve demiryolları inşa etmeniz gerekiyor. Olumlu bir sonuç elde etmek kolay olmayacaktır, çünkü burada ayrıntı kütlesini dikkate almanız gerekir. Refah gerektiren tamamen yeni bir dünyaya gideceksiniz ve ona bu konuda yardımcı olabilirsiniz. Kesinlikle dinlenmemelisiniz, çünkü beklenmedik olaylar, sorunlar ve denemelerle karşılaşmaya her zaman hazır olmalısınız. En büyük demiryolu imparatorluğunu sıfırdan yaratma fırsatına sahipsiniz.

Oyun size birçok fırsat sağlayacak ve eylemleri sınırlamayacak, bu da görevi daha da ilginç hale getirecek. Gerçek dünya lokomotif modelleri ve faaliyetlerinizi geliştirebileceğiniz devasa kilometrelerce açık alan açmadan önce. İşletmeniz ne kadar çok gelişirse, ona o kadar yatırım yapmanız gerekir. Stratejik becerileriniz burada devreye girer, böylece plan mümkün olduğunca kârlı ve karlı olur.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-650 3.2Ghz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX560 Ti or ATI Radeon HD 7850
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 11 compatible sound card with latest drivers
İlave Notlar: System requirements may be subject to change.


RESİM ve VİDEOLAR

 Railroad Corporation
 Railroad Corporation
 Railroad Corporation


İNDİRME LİNKLERİ:
Railroad Corporation İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


127 kez indirildi