Remnant: From the Ashes

Etiketler: remnant from the ashes torrent, remnant from the ashes torrent indir, remnant from the ashes indir, remnant from the ashes full indir, full oyun

 

Remnant From The Ashes Torrent

remnant from the ashes torrent


AÇIKLAMA

Dünya, başka bir boyuttan gelen kadim bir kötülük yüzünden kaosa girdi. İnsanlık hayatta kalmak için mücadele ediyor, ama onların elinde farklı boyutlara ve alternatif gerçekliklere geçit açacak teknoloji var. Kötülüğün geldiği yerdeki gizemleri açığa çıkarmak, hayatta kalmak adına kaynaklar toplamak ve insanlığın tekrar inşası amacıyla bir yer edinmek için bu geçitlerden geçmelisin. Remnant: From the Ashes, canavarla dolu kıyamet sonrası bir dünyada geçen hayatta kalmaya dayalı bir üçüncü kişi aksiyon oyunudur. Hayatta kalan son insanlardan biri olarak kendi başına veya en fazla iki hayatta kalanla birlikle ölümcül düşman sürüleri ve reislerle karşılaşarak kaybolanları tekrar kazanmaya çalışacaksın.

Her oynadığınızda değişen, yeni haritalar, düşman karşılaşmaları, görev fırsatları ve dünyadaki etkinlikler yaratan dinamik olarak oluşturulmuş dünyaları keşfedin. Oyunun dört eşsiz dünyasının her biri, her bir oyunda yeni zorluklar yaşayacak korkunç canavarlar ve ortamlarla doludur. Uyum sağlayın ve keşfedin …

Diğer dünyaları Kök’e bir son vermeye davet etmek tehlikelidir ve hayatta kalmak garanti edilemez. Hayatta kalma şansınızı artırmak için en fazla iki oyuncu ile takım kurun. Oyunun en zorlu zorluklarını aşmak ve en büyük ödüllerinin kilidini açmak için ekip çalışması gereklidir.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bit
İşlemci: Intel Core i3-7350K (4.20 GHz) or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon RX 470
DirectX: Sürüm 11
Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bit
İşlemci: Intel Core i5-4590 (3.70 GHz) or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970
DirectX: Sürüm 11


RESİM ve VİDEOLAR

remnant from the ashes torrent
remnant from the ashes torrent
remnant from the ashes torrent


İNDİRME LİNKLERİ:
Remnant: From the Ashes İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


2122 kez indirildi