Remnant From the Ashes

Remnant: From the Ashes


AÇIKLAMA

İnsanlığın son kalıntılarından biri olarak, ölümcül düşman ve destansı patronların ordularıyla yüzleşmek için tek başına veya diğer iki oyuncuya kadar yola çıkacak ve bir dayanak oluşturmaya, yeniden inşa etmeye ve sonra kaybedilenleri tekrar almaya çalışacaksınız.

Dünya, başka bir boyuttan eski bir kötülük tarafından kaosa atıldı. İnsanlık hayatta kalmak için mücadele ediyor, ancak diğer alemlere ve alternatif gerçekliklere portallar açma teknolojisine sahipler. Kötülüğün nereden geldiğinin gizemini ortaya çıkarmak için bu portallardan geçmeli, hayatta kalmak için kaynakları temizlemeli ve insanlığın yeniden inşası için bir dayanak oluşturmak için geri dönmeli …

Her oynadığınızda değişen, yeni haritalar, düşman karşılaşmaları, görev fırsatları ve dünyadaki etkinlikler yaratan dinamik olarak oluşturulmuş dünyaları keşfedin. Oyunun dört eşsiz dünyasının her biri, her bir oyunda yeni zorluklar yaşayacak korkunç canavarlar ve ortamlarla doludur. Uyum sağlayın ve keşfedin… ya da denerken ölün.

Her karşılaşma düzinelerce benzersiz şekilde yaklaşmak için kötü bir silah, zırh ve modifikasyon oluşturmak için kullanabileceğiniz deneyim, değerli yağma ve yükseltme malzemeleri kazanmak için düşman ortamlarında çivi gibi zorlu düşmanların ve destansı patronların üstesinden gelin.

Diğer dünyaları Kök’e bir son vermeye davet etmek tehlikelidir ve hayatta kalmak garanti edilemez. Hayatta kalma şansınızı artırmak için en fazla iki oyuncu ile takım kurun. Oyunun en zorlu zorluklarını aşmak ve en büyük ödüllerinin kilidini açmak için ekip çalışması gereklidir.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bit
İşlemci: Intel Core i3-7350K (4.20 GHz) or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon RX 470
DirectX: Sürüm 11

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bit
İşlemci: Intel Core i5-4590 (3.70 GHz) or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970
DirectX: Sürüm 11


RESİM ve VİDEOLAR

Remnant: From the Ashes
Remnant: From the Ashes
Remnant: From the Ashes


İNDİRME LİNKLERİ:
Remnant: From the Ashes İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


179 kez indirildi