Resident Evil Village

Bu sayfamız aracılığı ile Resident Evil Village torrent oyunu son sürümü kolaylıkla indirebilirsiniz. İndireceğiniz dosya, Resident Evil Village adlı oyununun torrent halini ihtiva etmektedir. Daha sonra bu dosyayı açıp uTorrent gibi bir yükleyiciyle çalıştırabilirsiniz.

Resident Evil Village Torrent Hakkında Bilgi

Resident Evil serisinin sekizinci büyük devam oyunu olan Resident Evil Village’da daha önce hiç görmediğin bir hayatta kalma korkusu deneyimini yaşa. Büyük beğeni toplayan Resident Evil 7 biohazard’daki korkunç olaylardan birkaç yıl sonra geçen yepyeni hikaye örgüsü, geçmişteki kabuslarından kurtularak yeni bir yerde huzurlu bir hayat sürdüren Ethan Winters ve eşi Mia ile başlıyor. Birlikte yeni bir hayata başlamak üzereyken bir kez daha üzerlerine bir trajedi çöker.

resident evil village torrent indir

resident evil village torrent indir

Oyuncular Ethan Winters’ın rolüne bürünerek bütün yakın mesafeli savaşları ve korkunç kovalamacaları birinci şahıs perspektifinden deneyimler. Tanıdık Yüzler ve Yeni Düşmanlar: Chris Redfield genellikle Resident Evil serisinin kahramanı olmuştur ancak Resident Evil Village’da daha sinsi amaçların peşinde. Gizemli köyde yaşayan yeni düşmanlar, Ethan’ı amansız bir şekilde avlayacak ve içine düştüğü bu kabusu anlamaya yönelik tüm çabalarına engel olacak.

Resident Evil Village Torrent Kurulumu Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak aşağıdaki indir tuşuna basarak .torrent uzantılı dosyayı bilgisayarınıza indirin.
  • Ardından üzerine çift tıklayın ve çalıştırın.
  • Bu aşamadan sonra nereye indirmek istediğinizi seçin ve tamam tuşuna basın. İşte bu kadar!

resident evil torrent

resident evil torrent

Resident Evil Village Sistem Gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-7500/AMD Ryzen 3 1200
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti with 4GB VRAM/AMD Radeon RX 560 with 4GB VRAM
DirectX: Sürüm 12

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i7 8700/AMD Ryzen 5 3600
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070/AMD Radeon RX 5700
DirectX: Sürüm 12

Resident Evil Village Torrentle indir

Aşağıdaki tuşa tıklayıp Resident Evil Village torrent indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bu noktada 3 saniye bekleyin ve Get Link yazan yere tıklayın, indirme tamamlanacaktır.

REPACK sürümüdür ve 19.6 GB dosya boyutu vardır.

 

Resident Evil Village CRACK FİX İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLA.

Resident Evil Village oyununun PC torrent dosyasını ücretsiz indirirken bir problem mi oluştu? Hiç panik yapmayın, sizin için sitemizden adım adım nasıl torrent oyun indirilir resimli bir şekilde anlattık. Hemen buraya tıklayın ve öğrenin!

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, Resident Evil Village oyununun devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.

kez indirildi