Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration Pack

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 14:28:56
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration Pack


AÇIKLAMA

Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration Pack, oyunun temel bir versiyonunu ve mevcut tüm ilavelerin yer aldığı bir sezon pasosu içeriyor. Yeni Kan Bağları eklentisinde Croft mülkünü keşfet ve Lara’nın Kabusu modunda zombilere karşı koru. Yeni çevrimiçi birlikte çalışma modunda arkadaşlarınızla hayatta kalmak için savaşın. “Aşırı Hayatta Kalma” nın yeni karmaşıklığıyla kendinizi Dayanıklılık ve güç için test edin. Ek içerik paketi, Tomb Raider 3’e dayanan Lara’ya yönelik bir takım elbise ve silahlar ve 5 klasik takım daha içeriyor. Şu anda indirmek için iki eklenti mevcut: Baba Yaga’da: Cadı Tapınağı’nda, eski korkularla dolu yeni gizemli bir mezarı keşfedeceksin ve Soğuk Karanlıkta Uyanmış – enfekte canavarların ordularını savuştur.

Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration Pack torrent indir

Babasının ölümünden sonra, Lara Amca Croft malikanesinin kendisine ait olduğunu sorguluyor. Lara, mirasını geri almak ve hayatını sonsuza dek değiştirecek olan aile gizemini keşfetmek için yeni “Blood Loops” hikaye modunda çocukluk evini keşfetmek zorunda kalacak. Croft Malikanesi, “Lara’nın kabusu” nda yaşayan ölü insanlar tarafından istila edilir; burada kabus onunla bitmeden evini savunmak zorunda kalır. “Kan bağları”, “Lara’nın Kabusu” nda en iyi skoru elde etmek için arkadaşlarınıza karşı yarışmanıza izin verecek kart değiştiricileriyle topluluk zorluklarının yanı sıra bir saatten fazla oyuncu geçmişini içerir. Bu paket aynı zamanda Lara Croft’un beş klasik özelliğini, kıyafeti ve Tomb Raider III’ten ilham alan bir silahı ve yeni “Extreme Survivor” ı içeriyor ana kampanya için zorluk modu. Bir saatten fazla süren yeni tarih, yinelenen bir mücadele modu, klasik özellikler, yeni bir kıyafet ve yeni bir silahın yanı sıra yeni bir zorluk modu ile, ikonik Lara Croft’un 20 yılını kutlamak için mükemmel bir yolla karşı karşıyayız. .

Bu 20 yıllık serüvende sizde yer alın..

Not : Ana oyun dahildir.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
İşlemci: Intel Core i3-2100 or AMD equivalent
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650 2GB or AMD HD7770 2GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
İşlemci: Intel Core i7-3770K
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 980Ti 2560×1440 or NVIDIA GTX 970 1920×1080
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan


GÖRSELLER & VİDEO

Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration PackRise of the Tomb Raider 20 Year Celebration PackRise of the Tomb Raider 20 Year Celebration Pack

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir