ROMANCE OF THE THREE KINGDOMS XIV

ROMANCE OF THE THREE KINGDOMS XIV


AÇIKLAMA

ROMANCE OF THE THREE KINGDOMS XIV, birçok RPG öğesi de bulacağınız sıra tabanlı bir strateji oyunudur. MÖ II. Yüzyıl Çin’in çöküşü sırasında gelgitlerle rekabet eden bir liderin rolünü alacağız. Bu oyun tarihin en eski stratejik döngülerinden birine aittir, «Üç Krallık Romanı» nın ilk oyunu geçen yüzyılın 80’lerinde ortaya çıktı. Tanınmış şirket Koei Tecmo, özellikle önceki bölümlerin yazarlarının oluşturulması ve yayınlanmasından sorumludur.

Oyun, Han Hanedanlığı’nın yıkılmasından sonra Çin’in çöktüğü bir dönemde, Üç Krallık dönemi olarak bilinen tarihi bir dönemde gerçekleşir. Oyun tamamen tarihin sayfalarına dayanıyor, ama aynı zamanda ünlü Çin romanı “Üç Krallık Masalları” gibi söz konusu dönemi tanımlayan çeşitli eserlerden esinlenmiştir. Romance of the Three Kingdoms 14, oyunun askeri operasyonlardan oluştuğu sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Hem stratejik hem de taktik olan tüm oyun, altıgen alanın birimlerine bölünmüş bir haritada gerçekleşir. Rakiplerle çatışmalar sırasında birliklerin yanı sıra ilgili teçhizatlarını ve komutanlarını da işe alıyor ve eğitiyoruz. Oyun taktikler, arazi kullanımı ve her kahramanın eşsiz yeteneklerine odaklanıyor. Ayrıntılı taktikler de kullanabiliriz – örneğin, düşman birliklerini malzemelerden kesmek.

Oyun sırasında strateji ile de ilgileniyoruz. Görevlerimiz arasında orduyu haritalara taşımak, rezervlere ve ahlaka dikkat etmek yer alıyor. Ayrıca diplomasi yapıyor ve işgal altındaki bölgeleri yönetiyoruz. Sunulan dünyayı ve oyunun bireysel unsurlarını ayrıntılı olarak açıklayan çeşitli istatistiklere büyük önem verilmektedir. Karakterler aynı şekilde ele alındı ​​- sayıları serinin tarihindeki en yüksek sayı; binden fazla farklı karakter var. Bazıları da kendi fikirlerini sunacak. Kahramanlarımızı belirli bir emir hiyerarşisine yerleştirmemiz gerektiğini belirtmek gerekir – uygun organizasyonları bize ek avantajlar sağlayacaktır.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows® 10, Windows® 8.1, 64bit
İşlemci: Intel Core i3-3220 (3.0GHz or over)
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX660
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: 16 bit stereo, 48KHz WAVE file can be played
İlave Notlar: 1280 x 720 Display required

Önerilen:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows® 10, Windows® 8.1, 64bit
İşlemci: Intel Core i7-3770 (3.0GHz or over)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: 16bit 5.1ch Surround, 48KHz WAVE file can be played
İlave Notlar: 1920 x 1080 Display recommended


RESİM ve VİDEOLAR

ROMANCE OF THE THREE KINGDOMS XIV
ROMANCE OF THE THREE KINGDOMS XIV
ROMANCE OF THE THREE KINGDOMS XIV


İNDİRME LİNKLERİ:
ROMANCE OF THE THREE KINGDOMS XIV İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


289 kez indirildi