Satisfactory

 Satisfactory


AÇIKLAMA

Satisfactory, oyunculara tamamen bilinmeyen bir gezegene gitmelerini ve orada endüstriyel bir cennet düzenlemelerini sağlayan bir macera oyunudur. Gezegenin yüzeyini keşfetmeniz, hangi kaynaklara sahip olduğunu bulmanız ve daha sonra büyük ölçekli üretimi organize etmeye başlamanız gerekecek. Çok fazla acele etmemelisiniz, çünkü endüstriyel kompleks oldukça karmaşık ve çok yönlüdür, maksimum konsantrasyon gerektirir ve planlama konusunda kesinlikle bir iniş vermeyecektir. Genel olarak, oldukça zor olacak, ancak uygun bir sonuçla başa çıkacağınıza ve elde edeceğinize inanıyoruz.

İlk başta, oyun, elbette, küresel kaynak çıkarmanın temeli olması gereken üretim makinelerinin en basit çizimlerini üretecek. İhtiyacınız olan tek şey, kaynakların çıkarılması ve işlenmesi konusunda olumlu bir sonuç elde etmeye çalışmaktır. Bu sadece adım adım yapılabilir, ilk önce gerekli kaynakları kendi ellerinizle toplarsınız, daha sonra geri dönüştürür ve daha fazla teknolojik kurulum oluşturmak için bitmiş ürünü kullanırsınız. Daha sonra robotlar ve otomatik işleme sistemleri oluşturarak işlemi kolayca otomatikleştirebilirsiniz. Ardından, kompleksiniz inanılmaz boyutlar elde etmeye başlayacak ve lojistik sistemleri oluşturmanıza ve daha da geliştirmenize izin verecektir.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üstü (64-Bit)
İşlemci: i5-3570k 3.4 GHz 4 Çekirdek (64-Bit)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 760 2GBboş alan space


RESİM ve VİDEOLAR

 Satisfactory
 Satisfactory
 Satisfactory


İNDİRME LİNKLERİ:
Satisfactory İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


150 kez indirildi