Scarlet Nexus

Bu sayfamız aracılığı ile Scarlet Nexus torrent oyunu son sürümü kolaylıkla indirebilirsiniz. İndireceğiniz dosya, Scarlet Nexus adlı oyununun torrent halini ihtiva etmektedir. Daha sonra bu dosyayı açıp uTorrent gibi bir yükleyiciyle çalıştırabilirsiniz.

Scarlet Nexus Torrent Hakkında Bilgi

Çok uzak bir gelecekte, insan beyninde kişilere ekstra duyu yeteneği veren ve bildiğimiz dünyayı değiştiren psiyonik bir hormon keşfedildi. İnsanlık bu yeni döneme girince, Others diye bilinen ve insan beynine açlık duyan dengesiz mutantlar gökyüzünden inmeye başladı. Geleneksel saldırı yöntemlerine direnen bu ezici tehdide karşı koymak ve insanlığı kurtarmak adına üst düzey önlemler alınması gerekiyordu. Psiyonikler olarak bilinen güçlü duyu yeteneğine sahip olanlar, göklerden gelen bu saldırıdan kurtulmamız için tek şansımızdı. O zamandan beri psiyonikler, yetenekleri gözlenerek insanlığın son savunma hattı olan Other Suppression Force’a (OSF) alınıyor. Bu ikili hikâyede, macerana prestijli politik bir aileden gelen enerjik asker Yuito Sumeragi veya gücü ve yetenekleri sebebiyle OSF içerisinde adı çıkmış gizemli yetenek avcısı Kasane Randall ile başla. SCARLET NEXUS’ta, hikâyenin tamamını ve teknoloji ile psişik yetenekler arasında sıkışıp kalan Brain Punk geleceğinin sırlarını ancak farklı deneyimleri birbirleriyle karşılaştığında açığa çıkarabileceksin. Kinetik Psişik Dövüş: Psikokinetik yetenekler kullanırken, etrafındakiler en güçlü silahın olur.

scarlet nexus torrent indir

scarlet nexus torrent indir

Scarlet Nexus Torrent Kurulumu Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak aşağıdaki indir tuşuna basarak .torrent uzantılı dosyayı bilgisayarınıza indirin.
  • Ardından üzerine çift tıklayın ve çalıştırın.
  • Bu aşamadan sonra nereye indirmek istediğinizi seçin ve tamam tuşuna basın. İşte bu kadar!

Scarlet Nexus Sistem Gereksinimleri

Minimum:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-3470 | AMD FX-8350
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760, 2 GB | AMD Radeon HD 7970, 3 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-4690K | AMD Ryzen 5 2600X
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970, 4 GB | AMD Radeon R9 290X, 4 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Scarlet Nexus Torrent indir

Aşağıdaki tuşa tıklayıp Scarlet Nexus torrent indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bu noktada 3 saniye bekleyin ve Get Link yazan yere tıklayın, indirme tamamlanacaktır.

Scarlet Nexus oyununun PC torrent dosyasını ücretsiz indirirken bir problem mi oluştu? Hiç panik yapmayın, sizin için sitemizden adım adım nasıl torrent oyun indirilir resimli bir şekilde anlattık. Hemen buraya tıklayın ve öğrenin!

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, Scarlet Nexus oyununun devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.

kez indirildi