Shadow of the Tomb Raider The Path Home

Etiketler: Shadow of the Tomb Raider torrent, Shadow of the Tomb Raider torrent indir, Shadow of the Tomb Raider full indir, Shadow of the Tomb Raider crack

 

Shadow of the Tomb Raider torrent

Shadow of the Tomb Raider torrent


AÇIKLAMA

The Home Home, Tomb Raider’ın Gölgesinin sonunu izliyor, toz çöktü ve savaş bitti. Ancak, müttefikler kaybolduğunda, Lara onları bulmak için eski tünelleri aramalıdır. Lara’nın yeni yolculuğunda yepyeni bir meydan okuma mezarı var ve bu çağlar boyunca gizlenmiş bir sır içeriyor. Path Home, Midnight Sentinel kıyafeti, Silver Strike yayı ve Magic Touch becerisiyle Lara’nın koşarken zanaat yapmak için daha az kaynak kullanmasına izin veren yeni özelleştirme seçenekleri sunuyor.

Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition deneyiminde Lara’nın geldiği son bölüm olan Tomb Raider’a takıldığı için son bölümü. Temel oyunu, yedi DLC meydan mezarını ve tüm indirilebilir silahları, kıyafetleri ve becerileri birleştiren Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition, Lara’nın tanımlayıcı anını deneyimlemenin en mükemmel yoludur.

Hayatta Kal ve Dünyadaki En Ölümcül Yerde: Hayatta kalmak için affetmez bir orman ortamında ustalaş. Yarıklar ve derin tünel sistemleri ile dolu sualtı ortamlarını keşfedin.

Ormanla Bir Olun: Çok sayıda ve sayıca az olan Lara, ormanı avantajı için kullanmalıdır. Aniden vurun ve bir jaguar gibi kaybolun, çamuru kamuflaj olarak kullanın ve düşmanlara kaos ekmek için korku aşılayın.

Karanlık ve Acımasız Mezarları Keşfedin: Mezarlar her zamankinden daha korkutucu, onlara ulaşmak için gelişmiş çapraz teknikler gerektiriyor ve içeride ölümcül bulmacalarla dolu.

Yaşayan Tarihi Keşfedin : Gizli bir şehri keşfedin ve bir Tomb Raider oyununda şimdiye kadar bulunan en büyük hub alanını keşfedin.

Koruyucu tanrıçayı yeniden iktidara getir ve antik muhafızların büyük sırrını keşfet.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
İşlemci: i3-3220 INTEL or AMD Equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 660/GTX 1050 or AMD Radeon HD 7770
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i7 4770K, 3.40 Ghz or AMD Ryzen 5 1600, 3.20 Ghz
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 480, 8GB
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 40 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Shadow of the Tomb Raider torrent


İNDİRME LİNKLERİ:
Shadow of the Tomb Raider The Path Home İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


4122 kez indirildi