Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Sid Meier’s Civilization VI (Tüm DLC ve Güncellemeler)

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 13:21:48
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Sid Meier’s Civilization VI (Tüm DLC ve Güncellemeler)

 

AÇIKLAMA

Aslen efsanevi oyun tasarımcısı Sid Meier tarafından yaratılan Civilization, zaman testine dayanmak için bir imparatorluk kurmaya çalıştığınız sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Taş Devri’nden Bilgi Çağına kadar bir medeniyet kurarak ve yöneterek Dünya’nın Hükümdarı olun. Savaş yapın, diplomasi kurun, kültürünüzü geliştirin ve dünyanın tanıdığı en büyük medeniyeti kurmaya çalışırken tarihin en büyük liderleriyle başa baş gidin.

Medeniyet VI, dünyanızla bağlantı kurmanın yeni yollarını sunuyor: şehirler artık harita üzerinde fiziksel olarak genişliyor, teknoloji ve kültürde aktif araştırmalar yeni potansiyelin kilidini açıyor ve rakip liderler, beş yöntemden biri için yarışırken kendi tarihsel özelliklerini temel alarak kendi ajandalarını takip edecekler Oyunda zafer kazanmak için.

GENEL DEVLETLER – Daha önce hiç olmadığı gibi haritaya yayılmış imparatorluğun harikalarını görün. Her şehir birden fazla döşemeye yayılmıştır, böylece şehirlerinizi yerel araziden tam olarak yararlanmak için özel olarak oluşturabilirsiniz
AKTİF ARAŞTIRMA – Medeniyetinizin tarih boyunca ilerlemesini hızlandıran desteklemelerin kilidini açın. Daha hızlı ilerlemek için, birimlerinizi aktif olarak keşfetmek, ortamınızı geliştirmek ve yeni kültürleri keşfetmek için kullanın
DİNAMİK DİPLOMASİ – Çatışmanın bir gerçek olduğu ilkel ilk etkileşimlerden geç oyun ittifaklarına ve müzakerelerine kadar diğer medeniyetlerle olan etkileşimler oyun boyunca değişmektedir.
KOMBİNE ARMS – “Karo başına bir birim” tasarımını genişleterek, destek birimleri artık piyade ile tanksavar desteği veya yerleşimcilere sahip bir savaşçı gibi diğer birimlere gömülebilir. Benzer birimler aynı zamanda güçlü “Kolordu” birimleri oluşturmak için de birleştirilebilir.
GELİŞTİRİLMİŞ MULTIPLAYER – Geleneksel çok oyunculu modlara ek olarak, hepsi tek bir oturumda kolayca tamamlanmak üzere tasarlanmış çok çeşitli durumlarda arkadaşlarınızla işbirliği yapın ve rekabet edin
TÜM OYUNCULAR İÇİN BİR CIV – Medeniyet VI kıdemli oyunculara, medeniyetlerini kurma ve ayarlama şansını en yüksek başarı şansı için yeni yollar sunar. Yeni eğitim sistemleri, temel kavramlara yeni oyuncular getiriyor, böylece kolayca başlayabilirler

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7×64 / Windows 8.1×64 / Windows 10×64
İşlemci: Intel Core i3 2.5 Ghz or AMD Phenom II 2.6 Ghz or greater
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB & AMD 5570 or nVidia 450 or Intel Integrated Graphics 530
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7×64 / Windows 8.1×64 / Windows 10×64
İşlemci: Fourth Generation Intel Core i5 2.5 Ghz or AMD FX8350 4.0 Ghz or greater
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2GB & AMD 7970 or nVidia 770 or greater
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

GÖRSELLER & VİDEO

Sid Meier’s Civilization VI (Tüm DLC ve Güncellemeler) Sid Meier’s Civilization VI (Tüm DLC ve Güncellemeler) Sid Meier’s Civilization VI (Tüm DLC ve Güncellemeler)

 

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):
Oyunu indirmek için tıklayın.

 
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Duyuru sitemizin yazılımı değişmiştir, indirilemeyen torrent dosyaları için lütfen. Konulara yorum yazarak bize bildirin. Bildiriniz en kısa sürede dikkate alınacaktır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir