Sniper Elite 3

AÇIKLAMA

Ödüllü oyun serisinin bir sonra ki oyunu Sniper Elite 3, 2. Dünya Savaşı Kuzey Afrika ihtilafının affedilmeyen ancak egzotik bir alanına, ölümcül bir düşmana karşı mücadelesini veriyor.

Tiger tankları ve en son silahlarla donatılan Almanya’nın meşhur Afrika Korps’ları Müttefiklerin sayısız ve üstün olduğunu gösteriyor. Daha da kötüsü, istihbarat, Nazilerin Afrika’da sadece Afrika’da değil tüm savaşta kazanma umutlarını yok edebilecek süper bir silah geliştirdiklerini gösteriyor. Sen dönüm noktasısın. Çünkü bir mermi tarihi değiştirebilir…

Sniper Elite 3 torrent indir

Geniş kapsamlı yeni bölgeler – Sniper Elite V2’de görülen seviyelere kıyasla ÜÇ kat daha büyük Stalk çok yollu ortamlar. Asla aynı seviyede iki kere oynamayın!
Her koşula uyum sağlayın – Gizli, dikkat dağıtıcı, ses maskeleme ve tuzaklar kullanın. Senin yaklaşımın. Senin yolun. İşler ısınırsa, gölgelere kaymak ve düşman hatlarında yeni bir zayıflık bulmak için yeni ‘Yer Değiştirme’ teknisyenini kullanın
Yeni araç öldürme kamı – Çok aşamalı imha, son atışı yapmadan önce zırhlı araçları, kamyonları ve tankları parça parça çıkarmanıza olanak tanır. Ayrı bir şekilde dağılmış araçlara bakın
Yenilenmiş insan X-ışını öldürme kamı – Beğenilen X-ışını öldürme kamı, daha önce olmadığı kadar ayrıntılı ve kas katmanı, 3B gözenekli parçacıklar ve tam bir insan dolaşım sistemi dahil geri döndü.
Zorlu rakip çok oyunculu zaman geçirin – Beş aşırı rekabetçi hareket modu, oynadığınız sırada Madalya ve Kurdela kazanın, tüm oyun modlarında XP kazanın ve gerçek bir Sniper Elite olun!
Heyecan verici co-op – İki oyuncu ile beraber co-op modunda oynayın veya takım çalışmanızı iki özel modda test edin…

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi:
Microsoft Windows Vista (Service Pack 2) veya Windows 7 (Service Pack 1) veya Windows 8 veya Windows 8.1 (Windows XP desteği yoktur)
İşlemci: Intel Pentium D 3GHz / AMD Athlon 64 X2 4200
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3870
Diretcx: 11
Disk Alanı: 18 GB Disk alanı

RESİM ve VİDEOLAR

İNDİRME LİNKLERİ:
Sniper Elite 3 İndir

HATIRLATMA
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın
50 kez indirildi