Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Sniper Elite 4

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 14:24:37
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Sniper Elite 4


AÇIKLAMA

Sniper Elite 4, oyun listelerinin en üst sıralarda yer alan shooter serisinde, tür tanımlayıcı balistik, nefessiz ortaya çıkan gizli gizlilik ve bir Sniper Elite oyununda görülen en geniş ve çeşitli ortamlarda üçüncü kişi hareketini yakalayan bir sonraki oyundur.

Sniper Elite 4 torrent indir

Ödüllü selefi sonrasında yer alan Sniper Elite 4, güneşte boğulmuş Akdeniz kıyı kasabalarından devasa Nazi megasturlarına, göz kamaştıran ormanlara ve dağlık manastırlara kadar güzel İtalyan yarımadasında oyuncuları taşıyarak ‘İkinci Dünya Savaşı mirası dizisini sürdürüyor. Monte Cassino’dan esinlenilmiştir. Gizli ajan ve seçkin nişancı Karl Fairburne, ülkelerini Faşizm boyunduruğundan kurtarmaya yardımcı olmak için cesur adamlarla ve İtalyan Direnişli kadınlarla birlikte savaşmalı ve Müttefik savaşını Avrupa’ya başlamadan önce durdurma potansiyeli ile korkunç bir tehdit oluşturuyor. . Görevi başarısız olursa, Overlord Operasyonu, D-Day inişleri ve Avrupa’da Zafer olmayacak.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 veya 64-bit Windows 10
İşlemci: Intel İşlemci Core i3-2100 veya AMD
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870 (2GB) veya NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 veya 64-bit Windows 10
İşlemci: Intel İşlemci Core i7-3770 veya AMD equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 970 / AMD GPU Radeon RX 480


GÖRSELLER & VİDEO

Sniper Elite 4Sniper Elite 4Sniper Elite 4

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir