Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Sniper Elite V2 Remastered

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 14:37:22
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Sniper Elite V2 Remastered


AÇIKLAMA

Sniper Elite V2 Remastered oyununda göreviniz Nazi V2 roket teknolojisinin Kızıl Ordu’nun eline geçmesini engellemektir. ABD’ye kusurlu olmak isteyen kilit bilim adamlarına yardım etmeli ve karşınıza çıkanları feshetmelisiniz.
Kendinizi zamana karşı bir yarışta çaresiz iki ordu arasında sıkışıp kaldığınızı görünce gizlilik anahtarı. Otantik silahlarda ustalaş, hedefini takip et, pozisyonunu güçlendir, atış kur ve görevi başarmak için yeteneğini, sabrını ve kurnazlığını kullan.

Tüm yeni grafikler ve görüntü oluşturma teknolojisi size geliştirilmiş, top patlayan X-ray kamera detayını artırıyor. Bir düşman vücuduna girerken, merminizin korkunç gücüne şahit olun.

Tüm DLC görevlerinde, savaşın kaderini kendi ellerine al ve Führer’i avla.

Yeni Özellikler:
Her şey dahil DLC – Ünlü “FÜHRER ASSASSINATE” görevini deneyimleyin. Mücadeleyi üç yeni kampanya seviyesinde yeni cephelere taşıyın. Lee Enfield MK III, M1D Garrand, M1 Karabina ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli ikonik silahlarla düşmanlarınızı avlayın.
Fotoğraf Modu – Duraklatıp kare kare harekete geçin, kamerayı konumlandırın, bir filtre uygulayın, aydınlatmayı ayarlayın ve toplulukla paylaşmak için çarpıcı fotoğraflar çekin. Senin epik X-Ray’iniz dahil kamera çekimlerini öldürün.
Remastered Visuals – Modernize renderleyici ve post işleme efektleri, gelişmiş seviye geometrisi, dokular ve parçacıklar, ayrıca yenilenen bir aydınlatma sistemi ve 4K desteği sizi ön hatta taşıyor.
Yeni Oynanabilir Karakterler – İlk defa, kampanya ve çok oyunculu modları Rebellion’un Zombie Army serisindeki 7 yeni karakterden biri olarak oynayın.
Multiplayer & Co-op – Takımınızı toplayın ve şu anda çevrimiçi olarak 16 oyuncuya kadar, 7 benzersiz, çok oyunculu modda yarışın. Deathmatch, Uzaklık Kralı, Dogtag Hasadı ve Bayrağı Yakalama dahil.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, 64-bit
İşlemci: Intel İşlemci Core i3-2100 or AMD A8-5600K
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 5570 (2GB) or NVIDIA GeForce GTX 650 (2GB)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: AMD Ryzen 5 1500X or Intel İşlemci Core i7-3770
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon RX570 or Nvidia GPU GeForce GTX 1070
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan 


GÖRSELLER & VİDEO

Sniper Elite V2 Remastered Sniper Elite V2 Remastered Sniper Elite V2 Remastered

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 


Duyuru sitemizin yazılımı değişmiştir, indirilemeyen torrent dosyaları için lütfen. Konulara yorum yazarak bize bildirin. Bildiriniz en kısa sürede dikkate alınacaktır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir