Soulcalibur VI

Soulcalibur Vi


AÇIKLAMA

Soulcalibur VI, bir zamanlar popüler olan dizinin canlanmasıyla işaretlenmiş şaşırtıcı, hardcore, güzel ve dinamik bir dövüş oyunu. Yeni karakterler, modern grafikler ve muhteşem dövüşler bekliyorsunuz…

Geliştiricilerin istisnasız kendilerini her şeyde tam anlamıyla aştıkları gerçeğiyle başlamaya değer. Burada hem grafiklere ve görsel tasarıma dayanan modern bir grafik motorunuz, ayrıntılı bir ortam ve renkli karakterler, hem de oyuna «konuk karakteri» olarak eklenen birçok kişi tarafından sevilen Rivia’dan Geralt bile var. Genel olarak, geliştiriciler bir dizi yüksek geri dönüşü garanti etti. En güzel şey, geliştiricilerin savaş sistemini tamamen yeniden ele alması, kısmen karmaşıklaştırması ve serinin önceki oyunlarından kısmen daha iyi hale getirmesidir. Ve ilk şey, oyundaki her karakterin artık kendine özgü bir hikayesi, kendi hedefleri ve motifleri olduğunu söylemek. Ve daha da havalı olan – sunulan karakterlerin her birinin hikayesini inceleyebilirsiniz.

Serideki bu ilk oyunun geleneksel PC’lere taşınmasına rağmen, geliştiriciler gerçekten uygun bir kontrol sistemi oluşturmayı başardılar. Bir gamepad aramak zorunda değilsiniz, doğru düğmeleri aramak için klavyeye çılgınca tırmanmak zorunda değilsiniz – «WASD» tarzında rahat gezinme ve üst tuşlara atanan vuruşlar, savaş mekaniğini hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacaktır ve gelecekte düşmanların maçın ilk on saniyesinde düşeceği bu tür kombinasyonları yapmak.

Kombinasyonlar, güzel karakterlerden oluşan bir deniz, eşsiz hikaye hikayeleri ve standart olmayan bir savaş sistemi, bu güzel, ama bir şey daha var. Artık kendi benzersiz karakterinizle birlikte kendi hikayenizi yaratma fırsatına sahipsiniz. Ve bu, her hikayenin aynı zamanda oyuncunun gerçekleştirilip gerçekleştirilmeyeceğine karar verdiği ikincil görevlerle dolup taşmadığı anlamına gelmez. Genel olarak, Soulcalibur 6 beklenenden daha iyi çıktı.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i3-4160 @ 3.60GHz veya eşdeğer işlemci
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050
DirectX: 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-4690 3.5 GHz veya eşdeğer işlemci
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060
DirectX: 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alanı


RESİM ve VİDEOLAR

 Soulcalibur VI
 Soulcalibur VI
 Soulcalibur VI


İNDİRME LİNKLERİ:
Soulcalibur VI İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


69 kez indirildi