STAR WARS Jedi Fallen Order

STAR WARS Jedi: Fallen Order


AÇIKLAMA

Aksiyon ve macera oyunları her zaman oyun dünyasının ayrılmaz bir parçası olmuştur ve insanların bu oyunları ilk başta oynamayı gerçekten sevdikleri hakkında tek bir şüphe yoktur. Bu, Star Wars oyunlarının tüm dünyadaki oyuncular arasında bu kadar popüler olmasının ana nedenlerinden biridir. İçlerinde belirli bir derinliğe sahip olan ve en iyi şekilde hikayeye dayalı bu tür oyunları oynamanın belirli bir acele ve heyecanı var. Burada, yeni Yıldız Savaşları oyunu Düşmüş Düzen’i tartışacağız. Aksiyon ve macera oyunu oynamak isteyenler için, bu kesin seçimdir.

Oyun hakkında

Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu henüz duymadıysanız, kesinlikle en iyi oyunlardan birini kaçırıyorsunuz demektir. Bu Respawn Entertainment tarafından geliştirilen bir aksiyon ve macera oyunu ve oyunun yayıncısı Electronic Arts. Oyun için bilgi ve resmi sanat, bu yıl Star Wars Kutlaması sırasında yayınlandı. Bu oyunun geliştiricilere göre tek oyunculu bir oyun olması gerekiyordu ve oyunda hiç mikro işlem yapılmıyor. Oyunun hikayesi, orijinal üçleme ve oyunun ön bölümü arasında geçiyor.

Star Wars Jedi Fallen Order oyunu ile, İmparator Emri 66’nın kuralından kurtulacak olan bir Padawan olan Cal Kestis rolüne sahip olacaksınız. Şimdi oyuncu saklanmak zorunda kaldı ve sonra Brakka gezegeni böylece insanlar sizi tanımıyor. Her şeyden önce oyuncu, hizmet dışı bırakılan yıldız gemilerinin kurtarılmasına yardımcı olan Scrapping Guild’e katılmak zorundadır. Bununla birlikte, Cal sahip olduğu güç güçlerini açığa vurduğunda işler gerçekten yakalandığında güneye döner.

Daha sonra Cal, bize İkinci Kız Kardeş olarak bilinen bir düşmanın peşinde olacak ve karakter, İmparatorluk yönetiminde mevcut olan seçkin araştırmacıların ana katılımcılarından biri olacaktı. Düşmana, Jedi’nin geri kalanını bulma ve güçleriyle birlikte onları yok etmek için onları avlama görevi verilmiştir. İkinci Kardeş, Tasfiye Askerleri ile dolu bir kuvvete öncülük edecek ve hepsinin Jedi’nin gezegendeki tüm ipuçlarını takip etmek için bir görevi var.

BD-1 olan Cal’ın sadık bir ortağı var ve ayrıca Cal’a ilk etapta istediği misyonu gerçekleştirmesine yardımcı olacak Jedi Knight Cere var. Yol boyunca Cal, kendi geçmişiyle birlikte bir ışın kılıcı alacak.

Bu üçüncü şahıs macera oyunu, tek kişilik bir oyun olarak kabul edilebilecek bir şeydir ve kesinlikle savaş seçen


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7/8.1/10
İşlemci: AMD FX-6100/Intel i3-3220 or Equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7750, NVIDIA GeForce GTX 650 or Equivalent
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 55 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7/8.1/10
İşlemci: AMD Ryzen 7 1700/Intel i7-6700K or Equivalent
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: AMD RX Vega 56, Nvidia GTX 1070/GTX1660Ti or Equivalent
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 55 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

STAR WARS Jedi: Fallen Order
STAR WARS Jedi: Fallen Order
STAR WARS Jedi: Fallen Order


İNDİRME LİNKLERİ:
STAR WARS Jedi: Fallen Order İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


460 kez indirildi