Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Startup Company

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 13:44:39
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Startup Company

AÇIKLAMA

Startup Company indir, bir iş simülasyonu sanal oyunudur. Yeni kurulan bir yazılım şirketinin CEO’su olarak oynuyorsunuz. Boş bir banka hesabıyla, müşteri sözleşmelerini tamamlamanız zorunludur, ancak yeterince para alır almaz en büyük teknoloji devlerine karşı rekabet etmeye başlayabilir, kendi ürün ve hizmetlerinizi oluşturabilirsiniz.

Harika bir şirket harika insanlar tarafından kurulur. En iyi çalışanları çekmek için personelinizin yararlarını ve çalışma koşullarını optimize edin.
Yüzlerce mevcut sözleşmeyle karşı karşıya kalacaksınız, ancak bunların tümü ekibiniz için iyi olmayacak. Büyük sözleşmeleri kazanmak için yükselmeye çalışın ve sektördeki en iyilerle rekabet edin!

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 2 GHz Dual Core
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 570 or similar
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

RESİM ve VİDEOLAR

Startup Company

Startup Company

Startup Company

İNDİRME LİNKLERİ:
Startup Company İndir

HATIRLATMA
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Duyuru sitemizin yazılımı değişmiştir, indirilemeyen torrent dosyaları için lütfen. Konulara yorum yazarak bize bildirin. Bildiriniz en kısa sürede dikkate alınacaktır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir