Stranded Deep

 Stranded Deep


AÇIKLAMA

Pasifik Okyanusunda bir yerde mahsur kalmış bir uçak kazasında kurtulan rolünü alın. Sonsuz bir ortamın hem üstünde hem de altında korkunç karşılaşmalar yaşayın. Her oynadığınızda farklı bir deneyime yol açacak, hayati tehlike içeren bazı senaryolarla yüz yüze gelin.

Keşfedin ve hayatta kalın…

Sonsuz sayıda Prosedürel Dünya Yaratın – Pasifik adalarını, resifleri ve dipsiz okyanus açmalarını detaylı biyomlarla doldurun!

İki dünya aynı değildir – İstediğiniz zaman tamamen yeni ve rastgele bir dünya yaratabilirsiniz. Daha özelleştirilmiş bir deneyim için, harita düzenleyiciyle oluşturulan kendi haritalarınızı, dünyadaki prosedürel olarak oluşturulan haritalarla da karıştırabilirsiniz. Paylaşmak istersen, dünya tohumlarını bile diğer oyuncularla paylaşabilirsin.

Dinamik Hava ve Gündüz-Gece Döngüsü – Fırtınalı denizlerde gezinmek veya güneşli bir öğleden sonra bir hindistan cevizi ile tadını çıkarmak için mücadele edin.

Eşsiz Fiziksel Temel Hazırlama Sistemi – Ekipmanları fiziksel dünyada bir araya getirerek ekipman oluşturmak için kaynakları toplayın – işçilik alanı yok!

Eşsiz Fiziksel Temelli Yapı Sistemi – Bir adaya yerleşin ve bir barınak inşa edin veya denizleri kendi inşa edilmiş salınızla havalandırın.

Ayrıntılı Hayatta Kalma Yönleri ve Etkileşim – Tabiatın açlığı, susuzluğu, kanı ve sağlığını, doğanın sertliğine karşı yönetin.

Rastgele Yağma ve Koleksiyon – ilginç ve nadir ekipman için batık gemi enkazlarını ve adalarını arayın.

Avlanma ve avlanma – Küçük hayvanları sığ bölgelere sürün veya daha büyük öğünler ararken mızrak tabancasıyla derinlikleri tehlikeye atın. Bir kaynak adası aç bırak ya da büyümesini sürdür ve yönet.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista ve üstü
İşlemci: 1.8GHz Çift çekirdek ve üstü
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Intel HD5000 (512 MB RAM)
DiretX: 9.0c
HDD: 1 GB Disk alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üstü
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX600 veya ATI HD7000 serisi (1 GB RAM)
DiretX: 9.0c
HDD: 1 GB Disk alanı


RESİM ve VİDEOLAR

 Stranded Deep
 Stranded Deep
 Stranded Deep


İNDİRME LİNKLERİ:
Stranded Deep İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


569 kez indirildi