Strange Brigade


AÇIKLAMA

MACERA ÇAĞRISI CEVAP EDECEK Mİ?
Mısır, 1930’larda. Eski tarihten silinerek 4.000 yıl boyunca isimsiz bir mezara gömülen Seteki, Cadı Kraliçesi bir kez daha yükseldi.

Sadece cesur kahramanlardan oluşan bir birlik Seteki ve onun mumyalanmış canavarlık ordusunun korkunç gücüne dayanabilir: Strange Brigade

Dikkat çekici kalıntıları keşfedin, tehlikeli bulmacaları çözün ve içsel maceranızı ortaya çıkarmak için kesin olan heyecan verici üçüncü şahıs eyleminde bir dizi ölümsüz düşmana doğru yol alırken titiz bir hazineyi ortaya çıkarın!

BİR KAVRAMA MACERASI
Tehlikeli kazı alanlarıyla, muazzam piramitleriyle ve yıkıcı mağaralarla dolu, ölümcül bir kampanyayla faul Seteki’yi avlayın. Yalnız keşfedin ya da 2-4 oyunculu çevrimiçi işbirliğinde takım çalışın!

DÖRT KORKUSUZ FORTUN HUNTERS
Antik dünyayı doğaüstü olaylarla mücadele etmek için eğitilmiş dört gösterici ajandan biri olarak dolaşın. Yıkıcı büyülü güçleri açığa çıkarın ve ateş püskürten Krakatoa, buz gibi soğuk Chill Burster ve beyin avı Blunderbuss gibi güçlü prototip silahları boşaltın!

ERKEK EVRİ İZLEYİCİLERİN YASASI
Seteki uyandıran tek mitolojik tehdit değil… yanına sadık bir canavar ordusu getirdi! İnleme mumyaları, yangın soluma suikastçıları, zırh kaplı minotaurlar, dev akrepler ve daha da kötüsü de dahil olmak üzere, onun pek çok nefret dolu kuyuya bak!

TAHRİF KESME TONLARI
Düşmanlarına boğuşmanın yaratıcı yollarını bulmak için çevreye göz kulak ol! Dönmeyen bıçaklarla ölümsüz olanları alçaltın, ateş tuzakları ile gevrek bir şekilde kızartın, iyi yerleştirilmiş bir taşla ezin ve daha fazlasını yapın. Onları takım arkadaşlarına koymazsın… değil mi?

BULAŞTIRMA ÖNCELERİ OODLES
Bu gözetmenleri şüpheli ipuçları, gizli girişler ve yeniden uyanma gerektiren eski yapılardan dolayı soyulmuş halde tutun! Kim diğer hazineleri ve gömülü zenginlikleri diğer tarafta sizi bekliyor biliyor kim…

ÖLÇME MODLARI
1-4 oyuncu için iki ekstra modda kendinize sorun. Hızın stille buluştuğu hızlı tempolu Score Attack’i deneyin ya da aksiyon dolu Horde modunda ölümcül düşmanlar dalgasının ardından dalga geçmeye başlayın!


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 10
İşlemci: AMD Ryzen 3 2200G or Intel İşlemci Core i3-2100
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870 (2GB) or NVIDIA GeForce 750 Ti (2GB)
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 10
İşlemci: AMD Ryzen 5 1500X or Intel İşlemci Core i7-3770
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon RX570 or Nvidia GPU GeForce GTX 1070
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan


GÖRSELLER & VİDEO


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 


12 kez indirildi