Subnautica Below Zero


AÇIKLAMA

Subnautica Below Zero, ünlü rol oynama sanal alanına yeni bir ek. Ancak bu sefer sadece sonsuz su altı genişliklerinde değil, aynı zamanda Kuzey Kutbu soğuk koşullarında, karlı ovalarda da seyahat edeceksiniz. Bu sefer ana kahraman Riley Robinson adında bir araştırmacı değil, Robin Goodall adında bir kız olacak. Oyunun amacı Aurora gemisinin enkazını, biyomedikal araştırmalarını, çevre koruma, keşif ve kaynakların toplanmasını sağlamak olacak. Ayrıca oyunda, en baştan değil, oyunculara sadece geçen oyun sırasında söylenecek bir entrika, gizli bir görev olacak. Aksi halde, çevredeki dünyayı keşfetmek için inanılmaz bir zaman harcamanız gereken aynı açık dünya rolü sanal alanıdır.

Seyahat, ganimet toplamak, çeşitli görevleri tamamlamak, Aurora enkazını aramak ve gemiyi toplamak, böylece sonunda bu gezegenden ayrılma, çeşitli düşmanlarla savaşma ve sadece eğlenme şansınız var.

Subnautica Below Zero’daki oyun, oyunu orijinal ile karşılaştırırken neredeyse değişmiyor, ancak bazı değişiklikler var. Örneğin, yararlı öğeler üretebileceğiniz daha fazla ganimet ortaya çıktı ve neredeyse tüm vahşi dünya değiştirildi. Ayrıca, bazı nedenlerden dolayı orijinal oyundan kesilen uçan yaratıklar eklendi. Orijinal oyunda olduğu gibi, yerel harita da birçok benzersiz yere bölünecektir. Burada soğuk bir sualtı dünyası, karla kaplı ovalar ve dağlar ve teknenize yelken açacağınız kilometrelerce uzanan büyük vadiler ve çok daha fazlasını bulacaksınız. Genel olarak, kesinlikle sıkılmayacaksınız.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Intel Core i3 / AMD Ryzen 3 2.6ghz+
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Intel HD 530 or better
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i5 / AMD Ryzen 5 @ 3Ghz +
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia 1050 Ti / AMD Radeon 570, 4GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Subnautica Below Zero
Subnautica Below Zero
Subnautica Below Zero


İNDİRME LİNKLERİ:
Subnautica Below Zero İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


190 kez indirildi