Subnautica

0


AÇIKLAMA

Hiç şanssız bir gün geçirdin mi? Bir şeylerin yanlış gidebileceği kesinlikle daha kötü olacak olanlardan biri? Subnautica’nın kahramanı, üzerinde çalıştığı uzay gemisinin çökmesinden kurtulan tek kişi olduğu için bu konuda bir şeyler biliyor.

Tabii ki, meslektaşları öldü ve muhtemelen ondan daha talihsiz olduğu düşünülüyor, ancak kendini tamamen su ile kaplı bir gezegende, yarı yıkılmış bir kurtarma kapsülü ile birlikte bulmak bile ideal bir durum değil. Neyse ki, ortamın hala bazı çalışma araçları var, bu yüzden yapılacak tek şey, hayatta kalmak ve belki de gezegenden kaçmak için okyanus tarafından sunulan kaynaklardan yararlanmaya çalışmak.

Kendine saygılı herhangi bir hayatta kalma gibi Subnautica da oyuncuyu elinden tutmaz. Tabii ki, bazı ilkeler bunu veriyor, ancak bununla nasıl başa çıkacağınızı öğrenmek size kalmış. Yapılacak ilk şey bölmeden çıkmak ve dalmaktır. Bir çeşit kuru işin bittiğini hemen anlayacaksınız. Kapsül çevresindeki deniz alanı genellikle dost balıklar ve her şeyden önce yenilebilir.

Ayrıca, kapsülün içine yerleştirilmiş bir cihazı kullanarak orijinal ekipmanı oluşturmanıza izin verecek tahsil edilebilir malzemeler de vardır. Mineralleri, flora ve faunayı nasıl kullanacağınızı öğrenmek için onu toplamalısınız. Aslında, sistem onu ​​analiz eder ve envanterinize tarifler ekleyerek bunları yapmak için gereken hammaddelerin ne olduğunu söyler.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 or newer, 64-bit
İşlemci: Intel Haswell @ 2.5Ghz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Intel HD 4600
HDD: 6 GB Disk alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 or newer, 64-bit
İşlemci: Intel Haswell @ 3.2Ghz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 550
HDD: 6 GB Disk alanı


RESİM ve VİDEOLAR

Subnautica
Subnautica
Subnautica


İNDİRME LİNKLERİ:
Subnautica İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


51 görüntülenme
OYUN BILGILERI 5 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?