Suchart Genius Artist Simulator

Bu sayfamız aracılığı ile Suchart Genius Artist Simulator torrent oyunu son sürümü kolaylıkla indirebilirsiniz. İndireceğiniz dosya, Suchart Genius Artist Simulator adlı oyununun torrent halini ihtiva etmektedir. Daha sonra bu dosyayı açıp uTorrent gibi bir yükleyiciyle çalıştırabilirsiniz.

Suchart Genius Artist Simulator Torrent Hakkında Bilgi

SuchArt’ta 2130 yılında yaşayan dahi bir sanatçısınız. Size ait olan uzay stüdyosunun hakkını verin. Büyük çeşitlilikteki araçları kullanarak sanat yapın, yaptığınız eserleri satın, nam salıp stüdyonuzu geliştirin! Hayal gücünüzü serbest bırakın ve hayallerinizdeki sanatı yaratın!

suchart genius torrent indir

suchart genius artist torrent indir

HER YERİ BOYAYIN Çevrenizdeki dünyayı kocaman bir tuvale çevirin ve bu tuvalle ne isterseniz yapın. İster o kasvetli duvarı kırmızıya boyayın, ister zeminin üzerine boya döküp soyutçuluk deyin ya da isterseniz A’dan Z’ye abeceyi sağa sola çizin: Sonuçta mekân sizin mekânınız! Bir dakika, stüdyoyu bu kadar kısa sürede dağıtmayı nasıl başardınız? STÜDYONUZU GELİŞTİRİN VE TASARLAYIN Stüdyonuzun içinin görünüşünden ve/veya işlevselliğinden memnun değil misiniz? Sorun değil çünkü her zaman yeni odalar açabilir, yeni mobilyalar ve süs eşyaları satın alabilir, bunları da istediğiniz yere istediğiniz zaman yerleştirebilirsiniz. Kendi evinizdeymiş gibi! Ne? Ne demek yeterli param yok?

Suchart Genius Artist Simulator Torrent Kurulumu Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak aşağıdaki indir tuşuna basarak .torrent uzantılı dosyayı bilgisayarınıza indirin.
  • Ardından üzerine çift tıklayın ve çalıştırın.
  • Bu aşamadan sonra nereye indirmek istediğinizi seçin ve tamam tuşuna basın. İşte bu kadar!

Suchart Genius Artist Simulator Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-Bit Windows 7/8/10
İşlemci: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz or AMD FX-6300 @ 3.5 GHz or equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce 9600 GT or AMD HD 3870 512MB or higher
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Suchart Genius Artist Simulator Torrent indir

Aşağıdaki tuşa tıklayıp Suchart Genius Artist Simulator torrent indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bu noktada 3 saniye bekleyin ve Get Link yazan yere tıklayın, indirme tamamlanacaktır.

Suchart Genius Artist Simulator oyununun PC torrent dosyasını ücretsiz indirirken bir problem mi oluştu? Hiç panik yapmayın, sizin için sitemizden adım adım nasıl torrent oyun indirilir resimli bir şekilde anlattık. Hemen buraya tıklayın ve öğrenin!

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, Suchart Genius Artist Simulator oyununun devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.

kez indirildi