The Colonists

The Colonists


AÇIKLAMA

The Colonists popüler masa oyunu temel alınarak geliştirilmiş bir macera dinamik oyunudur. Burada, gelecekte çok işlevli bir imparatorluk yaratacak profesyonel bir sömürgecinin rolünü üstlenmelisiniz. Doğru çözümü sizi başarıya götürecek bir dizi sorun, zorluk ve zor görevlerle karşılaşacaksınız. Bir grup robotun kontrolünü ele geçirmeniz gereken inanılmaz bir şehir planlama macerasının parçası olacaksınız.

Planlarınızı birçok kez daha hızlı bir şekilde yeniden oluşturmanıza yardımcı olacak ücretlerinizdir. Eylem yeri, yavaş yavaş ustalaşacağınız tamamen yeni ve keşfedilmemiş bir gezegendir. Altyapının geliştirilmesi, bölge sakinleri için yaşam konforu, faydalı kaynakların çıkarılması ve inşaat için gerekli malzemelerin oluşturulması da dahil olmak üzere işinizin tüm yönleri sizin kontrolünüz altındadır. Gezegeninizde yaşayan insanlar tamamen güvende hissetmelidirler, ancak bunun sağlanması kolay olmayacaktır. Şehrin yapısı ayarlanır ayarlanmaz, çok sayıda insanı yaşamak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olan çok işlevli bir metropolün inşasına başlayın. Ana kaynağınız olacağından doğayı korumayı unutmayın. Şehriniz ne kadar büyürse, o kadar çok sorunla karşılaşırsınız.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64 bit Windows
İşlemci: Çift Çekirdekli işlemci
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1GB DX9 (shader model 3.0)
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

 The Colonists
 The Colonists
 The Colonists


İNDİRME LİNKLERİ:
The Colonists İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


97 kez indirildi