The Desolation of Mordor Story Expansion

The Desolation of Mordor Story Expansion


AÇIKLAMA

Warner Bros.Interactive Entertainment bugün, Orta Dünya için mevcut olan tamamen yeni indirilebilir içerik (DLC) Desolation of Mordor Story Expansion’ı piyasaya sürdü; oyuncuların Minas Ithil Kaptanı ve şehrin ölümünün kurtulan Baranor’u oynamasına izin verdi. Oyuncular ilk kez Doğu’nun ölümcül bir Ork tehdidine karşı İnsan güçlerine komuta edebilir ve Shindrâm’ın heybetli Marauder kalesini barındıran Lithlad’ın sert çöl bölgesini fethetmek için bir dizi yeni yetenek ve ekipman kullanabilirler. Mordor Story Expansion’ın Çorak Toprakları şu içeriğe sahiptir:

The Desolation of Mordor Story Expansion
– Oyuncuların İnsan kuvvetlerini Doğu’ya karşı yeni bir Ork tehdidine karşı yönetebilecekleri yeni bir hikaye genişlemesinde, Minas Ithil Kaptanı ve şehrin ölümünün kurtulan Baranor olarak oynayın.
– Kalkan, dayağı, kıskaç ve uçurtma da dahil olmak üzere güçlü yeni savaş teçhizatı yapmak için Cüce Avcısı Torvin ile birleş.
– Bir insan ordusu oluşturmak için paralı asker kiralayın ve Were-Wyrms’ın inşası olan tamamen yeni Lithlad çöl bölgesini fethedin.
– Bir dizi yeni karakol görevini tamamlayın ve Shindrâm’un ​​heybetli Marauder kalesini yıkın.
– Yeni bir haydut benzeri kampanya modunda ölümü aldatmak için bir Yüzük veya bir gazap olmadan Mordor’da bir insan olarak hayatta kalmak için savaşın.

Bugün tüm middle earth shadow of war sahipleri için çeşitli ücretsiz içerik güncellemeleri de mevcuttur:
– Nemesis Sistem Geliştirmeleri – Overlordlar artık Warchief korumalarıyla aynı işlevi gören ve casuslar dağıtabilen korumalara sahip olabilir.
– Acımasız Zorluk – Düşmanlar Gravewalker zorluğu kadar hızlı ve öldürücüdür, ancak hasar büyük ölçüde artar ve Might ve Wrath, oyuncuların daha özel hareketler kullanmasına izin vererek daha hızlı dolar.
– Yeni Oyuncu Görünümü – Ana hikaye kampanyasında Baranor olarak görünmeyi seçin.
– Fotoğraf Modu Yükseltmeleri – Mordor Story Expansion’ın Çorak Topraklarından esinlenen yeni çıkartmalar, stiller ve filtreler.
– Çevrimiçi Dövüş Çukurları ve Çevrimiçi Fetihler Güncellemesi – Çevrimiçi modlarda mücadele ederken oyuncu adına göre arkadaş arayın.

middle earth shadow of war, Xbox One konsol ailesi, Windows 10 PC, Windows 10 Store, Steam, PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için kullanılabilir.

Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi’nin olayları arasında yer alan Orta Dünya: Gölge Savaşı, Orta Dünya’nın orijinal anlatısı olan Mordor’un gölgesini devam ettiren açık bir dünya aksiyon RPG’sidir. Oyuncular epik kahramanlar ve kötü adamlar, ikonik yerler, orijinal düşman türleri, daha fazla kişilik ve anlatılmamış hikayeleri olan yeni bir karakter kadrosu ile dolu daha zengin, daha kişisel ve geniş bir dünyada bulunacak.

Sinopsis:
Eleştirmenlerden övgü alan Orta Dünya’nın devamı: 50’den fazla endüstri ödülünü kazanan Mordor Gölgesi, Ağustos ayında geliyor ve şimdi ordu kurmak ve dönüş yapmak için düşman hatlarının arkasına geçmesi gereken Talion ve Celebrimbor’un orijinal hikayesini sürdürüyor. karanlık efendisi Sauron’a karşı tüm Mordor. Karanlık Lord Sauron ve Ringwraith’leriyle yüzleşirken Orta Dünya için destansı savaşa dal. Ödüllü Nemesis Sisteminin hayata geçirdiği eşsiz, kişisel bir hikayeyi deneyimlerken düşmanlarınıza hükmetmek ve takipçilerinize komuta etmek için bir Güç Halkası oluşturun.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 with Platform Update
İşlemci: AMD FX-4350, 4.2 GHz / Intel Core i5-2300, 2.80 GHz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: AMD HD 7870, 2 GB / NVIDIA GTX 660, 2 GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 70 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows 10 Creators Update
İşlemci: AMD FX-8350, 4.0 GHz/ Intel Core i7-3770, 3.4 GHz
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: AMD RX 480, 4 GB or RX580, 4 GB / NVIDIA GTX 970, 4 GB or GTX1060, 6 GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 70 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

The Desolation of Mordor Story Expansion
The Desolation of Mordor Story Expansion
The Desolation of Mordor Story Expansion


İNDİRME LİNKLERİ:
The Desolation of Mordor Story Expansion İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


2484 kez indirildi