Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 13:54:46
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition


AÇIKLAMA

Merakla beklenen Elder Scrolls destanının bir sonraki bölümü 2006 ve 2008 Yılın Oyunları’nın yapımcıları Bethesda Game Studios’tan geliyor. Skyrim, açık dünya fantazisi destanını yeniden tanımlıyor ve devrim yapıyor; böylece yaşamınıza, seçtiğiniz herhangi bir yolu keşfetmeniz için tam bir sanal dünya sunuyor.

DİĞER BİR DÜNYADA, DİĞER BİR YAŞAMI YAŞAYIN – Hayal edebileceğiniz herhangi bir karakter türünü oynayın ve istediğiniz her şeyi yapın; Elder Scrolls’un efsanevi seçim özgürlüğü, hikaye anlatımı ve macerası daha önce hiç olmadığı gibi gerçekleşmiştir.ALL YENİ GRAFİKLER VE OYUN MOTORU – Skyrim’in yeni oyun motoru, yuvarlanan bulutlar, engebeli dağlar, kalabalık şehirler, yemyeşil tarlalar ile eksiksiz bir sanal dünyayı hayata geçiriyor ve eski zindanlar.YOU NELER OYNADIĞINIZ – Yüzlerce silah, büyü ve yetenek arasından seçim yapın. Yeni karakter sistemi, istediğin gibi oynamanı ve davranışlarınla kendini tanımlamanı sağlar.DRAGON RETURN – Hiç görmediğin gibi eski ejderhalarla savaş. Dragonborn olarak sırlarını öğrenin ve güçlerini kendiniz için kullanın.

Skyrim Legendary Edition’ın İçeriği

Orijinal oyun Elder Scrolls V: Skyrim
Expansion Skyrim: Dawnguard
Expansion Skyrim: Dragonborn
Expansion Skyrim: Hearthfire
Yeni: Battle on horseback
Yeni: Difficulty “Legendary” without level limits


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 Minimum Sistem Gereksinimleri:
Ses kartı DirectX uyumlu ses kartı
Sabit disk alanı 6 GB
DirectX 9.0c
Ekran kartı DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı (512 MB)
RAM 2 GB
İşlemci Dual Core 2.0GHz veya dengi
İşletim sistemi Windows 8/Windows 7/Vista/XP PC (32 veya 64 bit)

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
Ses Kartı DirectX uyumlu ses kartı
Sabit disk alanı 6 GB
Ekran kartı DirectX 9.0c uyumlu nVidia veya AMD Ati ekran kartı (1 GB) (Nvidia GeForce GTX 260 veya üstü; ATI Radeon 4890 veya üstü)
RAM 4 GB
İşlemci Quad-core Intel veya AMD İşlemci
İşletim sistemi Windows 8/Windows 7/Vista/XP PC (32 veya 64 bit)


GÖRSELLER & VİDEO

The Elder Scrolls V Skyrim Legendary EditionThe Elder Scrolls V Skyrim Legendary EditionThe Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir