The Free Ones

The Free Ones Indir


AÇIKLAMA

The Free Ones bir Macera oyunu ve 12 Temmuz 2018 tarihinde yayımlanan ve Microsoft Windows için tasarlanmış olan Farsky Interactive tarafından yayınlandı. Tutuklu Theo’nun bir gün, Lana ve adadan ayrılma planlarını yapmanıza izin veren bir grup mülteci ile tanışmadan önce, bir kavrayıcı sistemi kullanarak köle madenlerinden kaçmayı başardığı rolünü oynayın. Kabul edersiniz, ancak hiçbir şey sizi yol boyunca karşılaşacağınız şeye hazırlayamaz.

“Özgür Olanlar” da yer alan eşsiz kıskaç sistemi, seviyelerde ilerlerken gökyüzüne çıkmanızı sağlar. Momentumunuzu havada sallanmak için kullanın ve baş döndürücü yüksekliklerde önemli mesafeler katlayın. Ahşap yüzeyler en iyi müttefikinizdir. Çevrenizi nasıl avantajınıza çevireceğinizi öğrenin ve oyunda ilerlemek için fikirlerinizi kullanın. Ücretsiz Gönderiler Oyununu bu yayından ücretsiz olarak indirin ve bu siteyi arkadaşlarınızla paylaştığınızdan emin olun.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 7
İşlemci: Intel Core i5 2.00 GHz or AMD equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Radeon HD6970, Nvidia GT 750
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

 The Free Ones
 The Free Ones
 The Free Ones


İNDİRME LİNKLERİ:
The Free Ones İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


155 kez indirildi