The Illusion

Bu sayfamız aracılığı ile The Illusion torrent oyunu son sürümü kolaylıkla indirebilirsiniz. İndireceğiniz dosya, The Illusion adlı oyununun torrent halini ihtiva etmektedir. Daha sonra bu dosyayı açıp uTorrent gibi bir yükleyiciyle çalıştırabilirsiniz.

The Illusion Torrent Hakkında Bilgi

THE ILLUSION, güneşin kızının malikanesini keşfettiğiniz bir bulmaca macera oyunudur Onun kültünde kabul görmenin tek yolu, özenle hazırlanmış bulmacalarıdır. Gizemli malikanesi Bilinmeyen Karanlık Enerji ile çevrilidir ve adapte olmak ve kişinin beyninin gücünü, Hafızasını, duyularını ve çevre ile etkileşimini test etmek için nihai testtir.

the illusion torrent indir

the illusion torrent indir

kült ve Bilgi edinme ve onun malikanesinin nerede olduğuna dair ipuçlarını çözme. Şimdi ya tarikatına kabul edilmek için onun bulmacalarını çözmesi gerekiyor ya da kalbi ellerinde atarken malikanede ölecek. komşunun anahtarını almak için. Zorya’nın bulmacalarını çözecek ve martin’in malikanede hayatta kalmasına yardım edecek kadar zeki misin?

The Illusion Torrent Kurulumu Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak aşağıdaki indir tuşuna basarak .torrent uzantılı dosyayı bilgisayarınıza indirin.
  • Ardından üzerine çift tıklayın ve çalıştırın.
  • Bu aşamadan sonra nereye indirmek istediğinizi seçin ve tamam tuşuna basın. İşte bu kadar!

The Illusion Sistem Gereksinimleri

Minimum:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel® Core™ i7 3770
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 860
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel® Core™ i7 7700
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 1060
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

The Illusion Torrent indir

Aşağıdaki tuşa tıklayıp The Illusion torrent indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bu noktada 3 saniye bekleyin ve Get Link yazan yere tıklayın, indirme tamamlanacaktır.

The Illusion oyununun PC torrent dosyasını ücretsiz indirirken bir problem mi oluştu? Hiç panik yapmayın, sizin için sitemizden adım adım nasıl torrent oyun indirilir resimli bir şekilde anlattık. Hemen buraya tıklayın ve öğrenin!

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, The Illusion oyununun devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.

kez indirildi