The Long Dark

 The Long Dark


AÇIKLAMA

The Long Dark, geniş bir donmuş vahşi doğayı keşfederken solo oyuncuları düşünmeye zorlayan düşünceli, keşif-hayatta kalma deneyimidir. Durumunuzu izleyin, hayat kurtaran malzemeleri arayın ve yangın inşası, ekipmanlarınızı koruma, avcılık, balık tutma ve yer işareti tabanlı navigasyon gibi hayatta kalma becerilerinde ustalaşın. Zombiler yok – sadece sen, soğuk ve Tabiat Ana’nın sana atabileceği her şey.

Işıkların söndüğünü hayal edin, asla geri dönmeyin. Gökyüzünde parlak aurora parlaması ve tüm insanlığın teknolojik gücü israfa atılır, bir tür sessiz kıyamette nötralize edilir. İnsanlığı Tabiat Ana’nın ilgisiz gücünden koruyan her şey aniden bizden koparıldı ve bize besin zincirine birkaç bağlantı bıraktı. Yiyecek ve su azdır. Yollar artık güvenli değil. Ve kış yaklaşımları … Özgün sanat stiline sahip sürükleyici birinci şahıs keşif oyununa sahiptir. Bush pilotu Will Mackenzie rolünü üstlenin ve yeni “post-digital” sınırın tehlikeleriyle yüzleşirken Northern Wilderness’in vahşi güzelliğine gidin. Mackenzie’i Survival Story modunda oynamanın yanı sıra, potansiyel olarak yüzlerce saatlik ücretsiz form Survival Sandbox oyun deneyimini yaşayın.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Dual-Core Intel i5 İşlemci @ 2GHz+
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Intel 4xxx Series
HDD: 1 GB Disk alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel i7 İşlemci @ 2.6GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GTX 555
HDD: 1 GB Disk alanı


RESİM ve VİDEOLAR

 The Long Dark
 The Long Dark
 The Long Dark


İNDİRME LİNKLERİ:
The Long Dark İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


280 kez indirildi