Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

The Sims 2 Full İndir

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 13:27:37
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

The sims 2 full indir 1.jpg

 

AÇIKLAMA

The Sims 2 Full İndir, Maxis tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanmıştır. Oyunun insanların hayatlarını kontrol edebileceği ve onları kontrol edip hayatlarını toplumlarına göre yönetebildiği the sims oyun serisinin bir sonraki oyunudur. Bazı şeylerin çalışması ve yapılması gereken diğer işler ile normal bir rutinle normal bir yaşam sürmeleri gerekir. Sims 2 olağan üstü gerçeklik olan çoğu oyuncunun olduğu bir oyundur. Yaptıkları şeylerle ilgili karakterleri içeren ve bazı insanların hayatlarını yöneten sabitler oldukça zordur, ancak öte yandan çok zor bir oyun. Yapmanız gereken, odaklanmış kalmak ve karakterin günlük yaşamının rutinlerini bilmek. Bu dönemine göre en gerçekçi oyundur diyebiliriz, çünkü bu oyunda ki karakterlerin gerçekçi davranışlarının olduğunu göreceksiniz.

Sims 2 grafikleri ve görselleri gerçekten harika ve çok hoş. Her oyunun sesini duyabileceğiniz ekstra ekstralar gibi bu oyunun ses kalitesi de şaşırtıcı. Komşular ve ilişkileri, oyunun en iyi kısmını oluşturur. Bu oyun hakkında en çok sevdiğim özellikler her karakterin kendine özgü ve farklı olması. Bu özellik aynı zamanda Sims 2 Patch Town Life Stuff adlı başka bir sürümde de mevcuttur . Farklı iş ve işlerle normal bir yaşamları var. Farkı karakterleri aracılığıyla kolayca belirleyebileceksiniz. Oyunun en eğlenceli yanı, oyunun sorumlulukların artmasıyla hareket etmesi.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

The Sims 2 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi :
Windows Xp/98/2000/Me/Vista
İşlemci : P3 600 MHz
Ram : 256 MB
Harddisk Alanı : 3.5 GB
Ekran Kartı : 32 MB
DirectX : 8.1

GÖRSELLER & VİDEO

The sims 2 full indir 2.jpgThe sims 2 full indir 3.png

 

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):
Oyunu indirmek için tıklayın.

 
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir