The Sims 4

The Sims 4 Indir 1


AÇIKLAMA

Sims serisi, tüm zamanların en başarılı oyun serilerinden biridir. Dünya çapındaki milyonlarca hayranı, yaşam simülasyonunu canlandırıyor, şehirler ve mahalleler yaratıyor, kariyerlerini ve Simslerinin günlük yaşamını tanımlıyor. Sims 4 indir, simülasyonu daha da büyüleyici ve daha ayrıntılı olacak şekilde tasarlayan ve özellikle de Sims serisinin kalbini ve ruhunu vurgulayan 2014 yılında bir sonraki adımı atıyor.

EA ve Maxis zaten tüm zamanların en canlı, gerçekçi ve büyüleyici Sims’lerinin The Sims 4’te bulunacağının sinyallerini verdiler. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayranı The Sims 4’ü oynarken olağanüstü bir tek oyuncu çevrimdışı deneyimine sahip olacaklar. kendi dünyalarını yaratacak ve eksiksiz ve engelsiz yaratıcı ifadeler bulacak!

Daha akıllı Sims. Tuhaf Hikayeler. The Sims 4, daha önce hiç olmadığı gibi hayatla oynamanıza izin veren, merakla beklenen bir yaşam simülasyon oyunudur. Eşsiz görünümleri, kişilikleri, davranışları ve duygularıyla daha akıllı Sims’leri kontrol edin. Sims’i güçlü bir Sim Oluştur ile şekillendirirken yeni yaratıcılık seviyelerini tecrübe edin ve dokunuşlu, oda tabanlı Yapı Modu ile güzel evler tasarlayın. Oyununuzdan çıkmadan yeni içeriğe göz atmak, paylaşmak ve indirmek için Galeri’yi kullanın. Simslerinizin zihnini, bedenini ve kalbini kontrol edin ve hikayelerinizi hayata geçiren hareketli mahallelerde yeni oyun olanaklarınızı keşfedin.

Daha Akıllı Sims: The Sims 4’te benzersiz görünümlere, kişilikleri ve duygulara sahip daha akıllı Sims’ler oluşturun ve kontrol edin.
Benzersiz Sims oluşturun ve görünümlerini, moda stillerini, kişilik özelliklerini, becerilerini, kariyerlerini ve yürüyüş stillerini kişiselleştirin. İlk defa, Sims hem duyguları hem de duygularını ifade ediyor. Simsleriniz, eylemleriniz tarafından yönlendirilen ve oyundaki diğer Sims’ler, olaylar ve nesnelerden etkilenen çeşitli duygusal durumları deneyimler. Duygular size daha fazla seçenek sunar ve daha da fazla olasılıkla oyun oynama anları yaratma fırsatı sunar. Sims’lerin oyundaki sosyal ortamlarda farklı kişilikleri ile etkileşime girme ve bunları ifade etmesinin keyfini çıkarın.
Simslerinizin zihnini, bedenini ve kalbini yaratın ve kontrol edin ve öykülerinizi daha önce hiç olmadığı gibi hayata geçirin.
Güçlü, Yaratıcı Araçlar: Sim Oluştur ve Oluştur Modu daha önce hiç olmadığı kadar güçlü, sezgisel ve eğlencelidir. Dokunsal hassasiyetle Sims’i yontma kontrolü sizde. Tüm yeni, oda tabanlı Yapı Modu ile hayallerinizin evini zahmetsizce inşa edin.
Canlı Mahalle: Canlı ve dinamik mahallelerde hayata geçirilen yeni oyun fırsatlarını tecrübe edin. Sims’in evlerini inşa etmesi ve etkinlikleri keşfetmesi için güzel ve çeşitli partilerden birini seçin. Sosyal çevrenizi genişletin ve çevredeki diğer Sims’lerle etkileşime geçin ve topluluk parklarında ve mekanlarda takılın.
Zengin Ödüller: Etkinlikleri tamamlayarak, koleksiyonları keşfederek ve başarıların kilidini açarak yeni nesneler, kıyafetler ve özellikler kazanın.
Yaptıklarınızı Paylaşın: Galeri, oyundan çıkmadan yeni içeriklere göz atmanıza, paylaşmanıza ve indirmenize izin verir. Sims topluluğu tarafından oluşturulan zengin içerikten ilham alın ve oyununuza yeni deneyimler ekleyin.

DLC Listesi:
Island Living DLC
Never Ending Reward (World Adventures)
Shine On Reward (Ambitions)
UV Light Reward (Late Night)
Beacon Of Ages Reward (Generations)
Paws Anonymous Reward (Pets)
Your Name In Lights Reward (Showtime)
Enchanted Aurora Reward (Supernatural)
Whatever The Weather Reward (Seasons)
Alma Mater Reward (University)
Truly Tropical Reward (Island Paradise)
Time Travelers Reward (Into the Future)
The Ultimate Freezer Bunny Award
Luxury Party Stuff DLC
Perfect Patio Stuff
Cool Kitchen Stuff
Holiday Celebration Pack
Kids Room Stuff
Romantic Garden Stuff
Movie Hangout Stuff
Backyard Stuff
Vintage Glamour Stuff
Email Sign-Up Incentive (Ghoulish Guitar)
P.R.I.M.A. 3000 Computer
The Sims 4 Outdoor Retreat Add-on
The Sims 4 Get to Work Add-on
The Sims 4 Spa Day Add-on
The Sims 4 Get Together Add-on
The Sims 4 Spooky Stuff DLC
The Sims 4 Dine Out DLC
The Sims 4 City Living DLC
The Sims 4 Toddlers
The Sims 4 Vampires
The Sims 4 Bowling Night
The Sims 4 Parenthood
THE SIMS ™ 4 Kids
THE SIMS ™ 4 Life in the City
THE SIMS ™ 4 Parents
THE SIMS ™ 4 Glamorous vintage
THE SIMS ™ 4 Fitness
Toddler Stuff
Cats Dogs DLC ve dahası.
laundry day dlc
adventure jungle dlc
my first pet stuf ve bonuslar seasons dlc
GET FAMOUS DLC


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core 2 Duo E4300 ya da AMD Athlon 64 X2 4000+ (2.0 GHz Dual Core)
RAM: 2 GB
İşletim Sistemi: Windows XP
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6600 ya da ATI Radeon X1300 ya da Intel GMA X4500
Ses Kartı: Yes
Boş Disk Alanı: 40 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core i5-750 or AMD Athlon X4
RAM: 4 GB
İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7,8, or 8.1
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 or better
Ses Kartı: Yes
Boş Disk Alanı: 40 GB


GÖRSELLER & VİDEO

The Sims 4 Indir 2 The Sims 4 Indir 4 The Sims 4 Indir 3

 


İNDİRME LİNKLERİ:
The Sims 4 İndir


Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.

3217 kez indirildi