The Suicide of Rachel Foster

The Suicide of Rachel Foster


AÇIKLAMA

Rachel Foster’ın intiharı, 90’lı yılların başlarında yalnız dağ otelde bulunan birinci şahıs anlatısı ile ürkütücü görünümlü macera oyunlarından biridir. “Rachel Foster’ın intiharı” nın temel dayanağı, kar fırtınası tarafından hapsolmaya dayanıyor ve FEMA’nın uzak ajanının dezavantajlı sesi dışında dış dünyayla olası bir bağlantısı olmadan, oyuncular oteli bir araya getirebilmek için keşfediyorlar ve “karanlık aile gizemini” anlamlandırmak.

Oyun Hakkında

ONE-O-ONE Games tarafından geliştirilen ve Daedallic Entertainment tarafından yayınlanan Rachel Foster’ın intiharı, korku macerası geriliminde büyüleyici bir oyundur. Arsa ve temel önermesi, birkaç yıl sonra aile oteline geri dönen ve geçmişin hayaletleriyle sıkışan güçlü bir kadına dayanır ve herhangi bir iletişim erişiminin tek noktası ve tek yol olarak eski bir telefon vardır. korkunç gerçeği ortaya çıkarmak.

1990’larda geçen oyun dramatik bir aşk, korku ve gizem hikayesini anlatıyor. Geçmişte on yıl önce, genç Nicole ve annesi, babasının onunla aynı yaştaki ve sonunda intihar eden Rachel’la bir ilişkisi olduğunu öğrendiklerinde aile otelinden ayrıldılar. Şu anda Nicole’ün ebeveynlerinin her ikisinin de öldüğü zaman, annesinin oteli satma ve Rachel’ın akrabalarında değişiklik yapma iradesini yerine getirmek için aile oteline geri dönüyor. Nicole’e aile avukatı eşlik eder, böylece çürüyen otel yapısının kapsamlı bir denetimini yapabilirler.

Hava durumu daha da kötüye gittiğinde, Nicole büyük dağ kulübesinden bir çıkış alamıyor, böylece gençlik FEMA ajanı Irving şeklinde destek bulamıyor ve şimdiye kadar yapılmış en eski telsiz telefonlardan birini kullanıyor. Bu ajanın yardımıyla Nicole, vadideki insanların daha önce düşündüğünden çok daha derin ve karmaşık olan gizemdeki araştırmaya başlar. En heyecan verici ve büyüleyici hayalet masalını oluşturan nostalji ve melankolinin eriyeceği bir ölüm ve aşk hikayesi.

Bu oyunun göze çarpan özelliklerinden bazıları, cesur ve güçlü iradeli bir kadın kahramanın eklenmesini içerir. Oyunun hikaye çizgisi, oyuncuların geniş oteli ayrıntılı olarak keşfetmelerini ve ailenin geçmişinin karanlık sırlarını çözmelerini sağlar. Oyunda her şeye olağanüstü sürükleyici bir deneyim kazandıran binoral ses de var. Oyunun hikayesi büyüleyici, olgun, ilgi çekici ve oldukça dokunaklı. Rachel Ormanı’nın intiharı aslında çok katmanlı bir anlatıya sahip bir gerilim filmi ve oyuncuların keşfetmesi, deneyimlemesi ve tadını çıkarması için mükemmel bir ortam yaratmak için çeşitli korku ve gizem unsurlarını birleştiriyor.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 8.1 64bit or Windows 10 64bit
İşlemci: Intel Core i5-2500 / AMD Ryzen 3 2200G
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB, GeForce GTX 660 / AMD Radeon RX 540
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 11 compatible sound card with latest drivers

Önerilen:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i5-6400 / AMD FX-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 1060 / Radeon RX 580
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 11 compatible sound card with latest drivers


RESİM ve VİDEOLAR

The Suicide of Rachel Foster
The Suicide of Rachel Foster
The Suicide of Rachel Foster


İNDİRME LİNKLERİ:
The Suicide of Rachel Foster İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


106 kez indirildi