The Surge 2

The Surge 2 Indir 1


AÇIKLAMA

Serinin ikinci oyunu olan The Surge 2, bir savaş konsepti ve gerçekçi verilerle başladı. Savaş sistemi maksimum durumuna getirildi, çünkü yanlış hareket korkunç sonuçlara yol açabilir, bu nedenle savaş başlamadan önce ana karakterin imajına alışmak ve yeni yetenekler sayesinde grev yapmak gerekir. Şimdi The Surge 2’de, rakibin vücudunun delmek veya vurmak istediğiniz bölümünü bağımsız olarak seçebilirsiniz, bu da önceki bölümden tamamen farklıdır. Kahramanın çizgisinin gelişimi, hangi yeteneği pompalamak istediğiniz, hangi parametrelerin belirli bir savaşçıya, geleceğe ve sonuca bağlı olacağı ile ilgili daha ayrıntılı bir sistem. Oyuncu, her biri savaş gücü, el becerisi, isabet doğruluğu ve diğer niteliklere sahip olan rakipler üzerinde yeni yetenekleri test etme şansı elde eder.

Geliştiriciler, oyuncuları olabildiğince ikna etmeye çalıştı, büyük silah cephanesi sayesinde asla sıkılmamak zorunda kaldılar. Suçluya ne olduğunu, bir merminin onun içinden nasıl uçtuğunu ve vücudunu parçalara ayırdığını gözlemlerken ateş edin, el bombaları ve diğer nesneleri atın. Artık canavarlar ve patronlar daha da yetersiz. Her suçlu, kahramanınızın istenen sonucu elde etmesine izin vermemeye çalışır, ancak sadece görevleri tamamlayarak ve deneyim kazanarak güçlenirsiniz. Yenilikler ayrıca hafifçe değiştirilen ve ciddi bir savaşa hazırlanan dronları da etkiledi.

Savaş, çok fazla kan, eylem ve etin olacağı insanlık dışı yetenekleri gösteriyor, ancak profesyoneller rakip ile iz bırakmadan uğraşmak istiyorlar. Güçlü düşmanlar, kişisel yaşamlarını istila etmenizi engellemeye çalışır, çünkü bu insan kurallarını ihlal eder ve çok fazla korkuya neden olur. Düşmanlar için en iyi seçenek hala var: hemen silahlarını bırak ve bir dünya ayaklanmasına başlama, çünkü hala kaybediyorlar.

Macera yeri, daha önce bombalama veya nükleer savaşın vurduğu yıkık bir şehir haline gelir. Sınırları boşalttıktan sonra, terörist gruplar güveninizi kazanmayı umuyor ve doğru zamanda kalbinize bir bıçak dikiyor. Etkileyici grafikler, bazen gerçek hayatta bulunamayan en küçük ayrıntıya ve gerçekçi resme ne olduğunu gözlemlemenizi sağlar. Seviyelere gelince, birçok kez daha uzun, daha uzun ve daha kana susamış hale gelirler. Mekanların etrafında dolaşırken, karakteri geliştirmek ve gücü geri kazanmak için bazen eve dönmeyi unutmayın.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)
İşlemci: AMD FX-8320 (3.5 GHz) / Intel i5-4690K (3.5 GHz)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2 GB, AMD Radeon R9 280 / NVIDIA GeForce GTX 950
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Requires a graphics card compatible with Vulkan, requires Internet connection for online features.

Önerilen:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)
İşlemci: AMD FX-8370 (4.0 GHz) / Intel Core i7-3820 (3.6 GHz)
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: 6 GB, AMD Radeon RX Vega 56 / NVIDIA GeForce GTX 980 Ti
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Requires a graphics card compatible with Vulkan, requires Internet connection for online features.


RESİM ve VİDEOLAR

 The Surge 2
 The Surge 2
 The Surge 2


İNDİRME LİNKLERİ:
The Surge 2 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


80 kez indirildi