The Walking Dead The Telltale Definitive Series

The Walking Dead The Telltale Definitive Series


AÇIKLAMA

The Walking Dead The Telltale Definitive Series, dört mevsim ve 4 günlük DLC’nin yanı sıra The Walking Dead The Telltale Definitive Seriesden oluşur: Michonne. Bu oyunu oynamaya başladığınızda, korkmuş küçük bir kızdan başarılı kurtulana kadar genç kurtulan Clementine’nin eksiksiz bir hikayesinin deneyiminden kesinlikle keyif alacaksınız. Gölgeli dünyada bir inanç ışığı, clementine birçok hava ve koruyucunun içinden geçerek çok fazla risk taşır, bir felaketle mücadele etmek için ustalaşır, zayıflığın buruşması ve daha sonra sonuç almasını yasaklar. Geliştirilmiş grafikler ve sahne arkası bonus özelliği ile, bu, clementine yolculuğunu deneyimlemenin ve hikayesinin nasıl bittiğini keşfetmenin harika bir yoludur.

The Walking Dead The Telltale Definitive Series: Anlatım amaçlı seri, artık Xbox One ve PlayStation 4 için uygulama mağazalarında fiziksel olarak kutulu bir ürün olarak sunulacak. Ayrıca, bu oyun Microsoft Xbox one mağazasında ve PlayStation mağazasında dijital olarak kullanılabilir. Karakter ve konsept sanat galerileri, klasik menülerin gerçekçi rekreasyonları, The Walking Dead The Telltale Definitive Seriesin dönüşü ve müzik çalar gibi sahnelerin bonus özelliğinin arkasında 23 farklı bölümden 50 saatten fazla oyun ve 10 saatten fazla geliştirici yorumu var. 140’tan fazla müzik parçası. Bu oyun koleksiyonu aynı zamanda tüm mevsimlerde uygulamayı ve yürüyen ölü çizgi romanlarına ana sayfa ödeyen ve sadece son sezon için mevcut olan siyah grafik içeriğinin içeriyor.

Vurgulamalar ve geliştirmeler

The Walking Dead The Telltale Definitive Series: Anlatım masalı nihai seri oyun istasyonu 4 gösterge paneli enerjik teması, özellikle belirli bir oyun istasyonu mağazasında dijital bir sürüm satın alan tüm oyunculara ek bir avantaj olarak sunulacak. Ayrıca, gökyüzüne bağlı oyunlar da serinin 2. ve 3. sezonlarını yayınlayacak . Aslında, The Walking Dead The Telltale Definitive Series: ikinci sezon ve The Walking Dead The Telltale Definitive Series: Nintendo eshop’tan Nintendo anahtarındaki yeni bir sınır, Nintendo meraklılarının mevsimleri inanılmaz yeni grafik siyah iyileştirmeleri ve diğer birkaç geliştirmeyle ayrı ayrı indirmelerine izin veriyor.

The Walking Dead The Telltale Definitive Series, oyuncuların dünya çapında milyonlarca bölüm deneyimlemesine ve yılın 100’den fazla oyununu kazanmasına ve aynı zamanda en iyi hikaye oyunu için iki BAFTA video oyunu ödülü almasına izin verebilir. Oyun geliştirmeleri söz konusu olduğunda, dudak senkronizasyonu, karakter performansları ve aynı zamanda diğer oyunların yanı sıra UI geliştirmeleri bunu kesin bir hikaye yaratıyor. Dijital bonuslara ek olarak, her mevsim 40 artı parça içeren müzik çalar, çalınabilir ses hatlarına sahip 3D model görüntüleyici, sanat galerisi ve orijinal menülerin yanı sıra önceki tüm müzikleri içeren en son 3D ön uç mevsimler. Oyununuza başlamanıza ve rahatlığınıza bağlı olarak Xbox One ve PS4’te keyfini çıkarmanıza izin verin.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
İşletim Sistemi: 7 64Bit Service Pack 1
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.8GHz
Bellek: 3 GB RAM
Grafik: Nvidia GeForce GTS 450 2GB
DirectX: Version 11
Depolama: 15 GB boş disk alanı

Önerilen:
İşletim Sistemi: 7 64Bit Service Pack 1
İşlemci: Intel Core i5-2500K
Bellek: 3 GB RAM
Grafik: Nvidia GeForce GTX 960
DirectX: Version 11
Depolama: 15 GB boş disk alanı


RESİM ve VİDEOLAR

The Walking Dead The Telltale Definitive Series
The Walking Dead The Telltale Definitive Series
The Walking Dead The Telltale Definitive Series


İNDİRME LİNKLERİ:
The Walking Dead The Telltale Definitive Series İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


481 kez indirildi