The Witcher 1


AÇIKLAMA

Witcher, Rivia Geralt, efsanevi bir canavar avcısı, dünyayı kontrol etmek için yarışan kuvvetlerin dokunduğu bir entrika ağına takıldı. Zor kararlar verin ve sonuçları sizi benzeri olmayan olağanüstü bir masalın içine çekecek bir oyunda yaşayın. Rol yapma oyunlarında hikaye anlatıcılığının zirvesini temsil eden Witcher, ahlaki belirsizliğin hüküm sürdüğü bir dünyada iyiyle kötülük arasındaki çizgiyi paramparça eder. Witcher, canlı bir dünyada hikaye ve karakter gelişimi vurguluyor; oysaki gibi taktik olarak derin olmayan gerçek zamanlı dövüşleri de içeriyor.

The Witcher 1 torrent indir

Üstün diyalog ve kesik görüntüler – Geliştiriciler İngilizce’de 5000’den fazla diyalog çizgisini yeniden kaydettiler ve yeniden yazdılar ve daha tutarlı bir deneyim oluşturmak için tüm Alman basımını yeniden düzenlerken, karakterlerin diyalogda daha inançlı davranmasını sağlamak için 200’den fazla jest animasyonu eklediler. ve kesim sahneleri.
Gelişmiş envanter – Yeni envanter sistemi, basit bir sıralama ve istifleme işlevinin yanı sıra, herhangi bir simyasal içerik için ayrı bir çuval getirerek, madde kullanımını ve organizasyonu daha az karmaşık hale getirir.
Teknik iyileştirmeler – Oyunun teknik tarafına yapılan geliştirmeler listelenmek için çok fazla, ancak bazı önemli noktalar, büyük ölçüde azaltılmış yükleme süreleri, daha fazla stabilite, gelişmiş savaş tepkisi, daha hızlı stok yükleme, otomatik kaydetme özelliğini açma veya kapatma seçeneği. , ve dahası.
Karakter farklılaştırma sistemi – NPC ve canavar görünümlerine daha fazla çeşitlilik katmak için düzinelerce oyun içi modelin görünümünü ve renklerini rastgele ayarlayan yeni bir karakter farklılaştırma sistemi ekledik.
İndirme programında ayrıca şunları elde edeceksiniz: Etkileşimli Çizgi Roman, D’jinni Macera Editörü, 5+ saatlik oyun sunan iki yeni macera, Resmi Film Müziği, Witcher albümünden esinlenilen Müzik, Video yapımı, Resmi Oyun Rehberi, İki Harita Büyücünün dünyası


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® /XP/Vista
İşlemci: Intel Pentium 4 2.4 GHz veya Athlon 64 +2800 (Intel Pentium 4 3.0 GHz veya AMD Athlon 64 +3000 recommended). Athlon XP, Athlon XP +2400
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6600 veya ATI Radeon 9800
HDD: 15 GB Disk alanı


GÖRSELLER & VİDEO


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):


125 kez indirildi