The Witcher 3: Wild Hunt

Etiketler: the witcher 3 torrent, the witcher 3 torrent oyun, the witcher 3 indir, the witcher 3 full indir, the witcher 3 pc indir, the witcher 3 wild hunt indir

 

The Witcher 3 Torrent

the witcher 3 indir


AÇIKLAMA

The Witcher 3: Wild Hunt hikaye odaklı,etkileyici görsellerle bezenmiş, anlamlı seçimler ve çarpıcı sonuçlarla dolu yeni nesil açık dünya rol yapma oyunudur. The Witcher’da ticaret şehirleriyle dolu devasa açık bir dünyada, korsan viking adalarında, tehlikeli dağ geçitlerinde ve unutulmuş mağaralarda kehanette belirtilen çocuğu bulmakla görevlendirilmiş prefesyonel yaratık avcısı olan Rivia’lı Geralt ile oynayacaksınız.

İyi Eğitilmiş Kiralık Canavar Avcısıyla Oynayın Çok küçük yaşlarda eğitilmeye başlamış, mutasyona uğrayarak olağanüstü yeteneklere, güce ve reflekslere sahip witcherlar yaratıklar tarafından istila edilmiş dünyaya karşı koymaktadırlar. Profesyonel bir canavar avcısı olarak geliştirilebilir silahlarınızla, mutasyon iksirlerinizle ve savaş büyülerinizle düşmanlarınızı vahşice yok edin. Dağ geçitlerini işgal eden doğa üstü güçlere sahip avcılardan, kalabalık kasabaların karanlık sokaklarında gizlenen birçok egzotik yaratığı avlayın. Paranızı silahlarınızı geliştirmeye, özel zırhlar almaya veya at yarışlarına, kart oyunlarına, kavgalara ve gecenin getirdiği diğer zevklere harcayın.

Ruhu Değiştirilmemiş Açık Fantezi Dünyasını Keşfedin Sınırsız serüvenlerle bezenmiş The Witcher boyut, derinlik ve çeşitlilik konusunda yeni standartları belirlemek için yapıldı. Fantastik açık bir dünyada, unutulmuş harabeler, mağaralar, gemi enkazları arasında geçiş yapın, şehirlerde tüccarlarla, cüce demircilerle pazarlık yapın ve açık arazilerde, dağlarda ve denizlerde avlanın. Hain generallerle, aldatıcı cadılarla, karanlık ve tehlikeli hizmetler için kendini satan kraliyet mensuplarıyla hesaplaşın. İyi ve kötü olmanın ötesinde sonuçları çok farklı sonuçlara varacak kararlar verin .

>Kehanetin Çocuğunu Yakalayın Dünyanın hem yok oluşuna, hem de yok oluşuna işaret edilen kehanet çocuğunu yakalamak için yola koyulun. Çok eski zamanlarda kadim Elf efsanelerinde bahsedilen canlı güç silahı olarak bahsedilen kehanet çocuğunu tam da savaşın ortasında takip edin. Dünyayı kontrol etmek isterken cehenneme çeviren ihtiraslarına yenik düşmüş acımasız hükümdarlarla,vahşi doğanın ruhlarıyla ve maskenin arkasındaki büyük tehditle mücadele edin. Kurtarmaya değmeyebilecek dünyada kaderinizi belirleyin.

Tamamıyla Yeni Nesile Göre Yaratıldı Sadece yeni nesil donanıma uygun olarak hazırlanan REDengine 3 The Witcher dünyasının organik ve nüanslı görselliğini sunmakta, hayat kadar gerçekçi bir fantezi yaratmakta. Dinamik hava değişim sistemleri ve gün/gece döngüleri kasaba sakinlerinin ve vahşi doğanın yaratıklarının davranışlarını direkt etkiliyor. Hem ana hikayesinde, hem de yan hikayelerindeki zengin seçim imkanlarıyla daha önceden hiç olmadığı kadar oyunun devasa dünyasını etkileyebileceksiniz.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 veya 64-bit Windows 8 (8.1)
İşlemci: Intel İşlemci Core i5-2500K 3.3GHz / AMD İşlemci Phenom II X4 940
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870
DiretX: 11
HDD: 35 GB Disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 veya 64-bit Windows 8 (8.1)
İşlemci: Intel İşlemci Core i7 3770 3.4 GHz / AMD İşlemci AMD FX-8350 4 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290
DiretX: 11
HDD: 35 GB Disk alanı


RESİM ve VİDEOLAR

the witcher 3 indir

the witcher 3 indir


İNDİRME LİNKLERİ:

The Witcher 3 İndir Wild Hunt Torrentle indir

The Witcher 3 İndir Wild Hunt – Game of the Year Edition Torrentle indir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


7220 kez indirildi

The Witcher 3: Wild Hunt Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. aref dedi ki:

    adamsınız

  2. aref dedi ki:

    adamsınız