Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Thief Simulator

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 14:21:51
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Thief Simulator


AÇIKLAMA

Thief Simulator, açık dünyadaki bir mahallede ev soymaya çalışırken, oyuncuya bir isim sunduğundan, oyuncuyu gerçek bir hırsız rolünü oynamaya davet eden bir video oyunudur. Bu hırsızlık uzmanları gibi, kullanıcı hedefine dikkat etmeli ve bölgedeki en iyi evlerin çalınmasını başarılı bir şekilde geliştirmek için mümkün olduğunca fazla bilgi toplamalıdır.

Thief Simulator torrent indir

Gerçek hırsız ol. Serbest dolaşan sanal alan mahallelerinde çalın. Hedefinize uyun ve hırsızlığa yardımcı olacak bilgileri toplayın. Meydan oku ve en iyi güvenlik altındaki evleri soy. Bazı yüksek teknoloji hırsız donanımları satın alın ve yeni hırsız numaralarını öğrenin. Çalınan eşyaları yoldan geçenlere sat. Gerçek bir hırsızın yaptığı her şeyi yap! İyi bir hırsız her zaman hedefini gözlemler. İçinde ne var Orada kim yaşıyor? Hedef gün programın nedir? Evin ne zaman boş olduğunu ve meraklı komşuları olduğunu öğrenin. En iyi planı hazırlamak için birçok olası yaklaşım arasından seçim yapın. Hırsız Simülatöründe bulunan birçok modern cihaz, hedefiniz ve çevresi hakkında bilgi toplamak için kullanışlı olabilir. Dikkatli ol! Bazı evlerde beklenmedik misafirlerle tanışabilirsiniz. Seni kanunda yakalarlarsa polisi arayacaklar.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 Minimum Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i5
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 750
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i7
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 1050
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan


GÖRSELLER & VİDEO

Thief SimulatorThief SimulatorThief Simulator

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir